Stáhněte si

pdf40 kB

Praha - 100let - přihláška

Všem na vědomost se dává, že k příležitosti oslav 100 let skautingu se bude v Praze konat veliká narozeninová párty a Praha se změní v jedinečnou šátkovou metropoli. Kdo chce jet, ať si stáhne tuto přihlášku a odevzdá !!!

Termín: 20. 4. – 22. 4. 2007

Místo konání:  Praha

Cena: 500,– Kč/350,– Kč – nerežisté/režisté

Program: velmi pestrý, ba přepestrý*

• pátek:   příjezd a ubytování ve školách, registrace
  • sobota:  hlavní program na Staroměstském náměstí (pódium, koncerty, největší skautský                   šátek na světě, prezentace vybraných států, primátor hlavního města…), večer pak kultura podle výběru (několik různých divadel, 3D kino)
  • neděle:  Zábava pokračuje podle výběru z mnoha nabídek: planetárium, ZOO, muzea, rafty, lanová centra

A bude toho víc! Nestyďte se a pojeďte!

Cena zahrnuje:  dopravu  tam  a  zase  zpátky  (platí  pouze  pro  nerežisty), komplet MHD, ubytování (2 x nocleh + zázemí), originální skautský šátek vyrobený k příležitosti oslav 100 let, vstupy na výše zmíněný program, stravování (2 x snídaně a 1× oběd – balíček), časopis SKAUT speciál – průvodce oslavami v Praze a služby delegáta (Emilka)

Ostatní bližší informace týkající se přesného odjezdu a příjezdu, věcí s sebou apod. budou upřesněny úspěšným zájemcům do konce měsíce března 2007.

Stáhnout
11.03.2007, 12:28 | Staženo: 2004x