Stáhněte si

pdf3325 kB

Experimentální stezka - starší skauti

Na schůzce Krahujců jsem vyprávěl o nové experimentální stezce, která byla poprvé vydána před vánoci minulého roku. Jedná se pouze o elektronickou verzi - ta skutečná by měla být v oběhu již na podzim roku 2007. Tento soubor obsahuje druhou část stezky, určené pro věk 13 - 16 let. Nová stezka se hodně liší od stezky předchozí: nejen jinak vypadá, ale jsou v ní úplně nové a jiné úkoly. Zároveň se také hodně liší způsob jejich plnění. Snažili jsme se ji vymyslet tak, aby byla pro tebe i všechny, kdo s ní budou pracovat, co nejzajímavější a současněi opravdu užitečná pro život. Pokud stezku vezmeš vážně, měla by tě dovést o docela velký kus dál na cestě být pořádným skautem. Ukázat ti, jaký skutečne jsi ty i tvoji kamarádi, čím jim už dnes můžeš pomáhat. Kde se mužeš zlepšit a co pro to dělat. Kde můžeš získávat podporu pro svůj život a jak na to. A také chápat svět, ve kterém žiješ, a hledat v něm své místo.
Stáhnout
20.01.2007, 00:38 | Staženo: 1981x