Zpívej s Kosákem - Tři Kříže

Sekce: Listy Trojky » č. 1/2006 (leden)

Dávám sbohem všem břehům proklatejm který v drápech má ďábel sám. Bílou přídí šalupa My grave míří k útesům, který znám.

R: Jen tři kříže z bílého kamení někdo do písku poskládal. Slzy v očích měl a v ruce znavený lodní deník, co sám do něj psal.

První kříž má pod sebou jen hřích, samý pití a rvačky jen. Chřestot nožů, při kterým přejde smích, srdce kámen a jméno „Sten“.

R:

Já Bob Green, mám tváře zjizvený, štěkot psa zněl když jsem se smál. Druhej kříž mám a spím v pod zemí, že jsem falešný karty hrál.

R:

Třetí kříž snad vyvolá jen vztek, Katty Rodgers těm dvoum život vzal. Svědomí měl a vedle nich si klek….

Rec. Vím trestat je lidský, ale odpouštět božský. Ať mi tedy bůh odpustí…

R:

Jen tři kříže z bílého kamení někdo do písku poskládal. Slzy v očích měl a ruce znavený lodní deník a vněm, co jsem psal

Zapsal: Kosák [21.01.2006,01:01]
Sekce: Listy Trojky » č. 1/2006 (leden)