Vánoční dárek s chutí dálek

Sekce: Ostatní články » Ostatní
Aktualizováno 15.12.2006, 11:58

Na stránce vanoce.cestova­tel.cz jsme přichystali bezva jednoduchý vánoční dárek pro naše i vaše známé a kamarády. Nástěnný kalendář s několika fotografiemi z cestování, pro nekomerční využití úplně zdarma ke stažení! Stačí si jej stáhnout a za pár korun vytisknout a máte po starostech „co a komu“.

Cestovatel.cz - Cestovatelé sobě

Tento kalendář je součástí projektu internetového časopisu Cestovatel.cz, který je provozován občanským sdružením Cestovatel. Podle motta CESTOVATELÉ SOBĚ je snahou sdružení Cestovatel web pro každého, koho očarovaly dálky. Cílem celého projektu Cestovatel je podpora nezávislého cestování jako aktivního trávení volného času.

Kolektiv redakce www.cestovatel.cz vám přeje hezké Vánoce

Zapsal: Anonym [14.12.2006,21:52]
Sekce: Ostatní články » Ostatní


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály