Úvodník bratra Emilky 2006/04 duben

Sekce: Listy Trojky » č. 4/2006 (duben)
  • Nazdar bři, koncem března skončil termín pro odevzdání přihlášek na

tábor. Někteří členové si ho však prodloužili. Příště se pokuste tuto činnost urychlit, nemuselo by se vám to vyplatit. Chválím družinu Ostřížů a Racků - odevzdali včas.

• Přihlášky odevzdalo 23 členů (jeden však říkal, že nejspíše nepojede
  • to znamená, že na tábor nás pojede 22 + cca 6 vedoucích - různě se

budeme střídat - dle dovolených.

• Z toho plyne, že všichni, co odevzdali přihlášku na tábor pojedou.

Ti, kteří nesplní do tábora stanovená kritéria (možná, že někdo takový bude) nebude mít slevu z oddílových akcí.

• Když by náhodou někdo ze členů, kteří chodí déle než 1 rok, neměl

hotovou nováčkovskou zkoušku bude se na táboře řešit, co s takovým členem v oddíle. V září na první schůzce by se dozvěděl svůj ortel!!! Snažte se nováčkovskou zkoušku udělat!!!

• V květnu se bude konat brigáda na tábořišti v Hoštejně, doufám, že

každý s rodiči pojede. Kdyby se náhodou stalo, že by někdo nemohl, bude ještě 10. 6. další "dolaďovací" brigáda, kde nás z trojky však tolik nebude.

• Děkuji všem, co se zúčastnili brigády - malování střediska - dost práce se udělalo.
  • Pro skauty připravuji na srpen asi čtyřdenní cyklovýlet. Přihlášky dostanete včas.
  • Na schůzkách 20. 4. nás navštívila televize. Jíťa, Kuře a Rozinka se snažili zviditelnit. Povedlo se jim to?

Zapsal: Emilka [17.05.2006,08:39]
Sekce: Listy Trojky » č. 4/2006 (duben)