Úvodník bratra Emilky 2006/03 březen

Sekce: Listy Trojky » č. 3/2006 (březen)

• Koncem února proběhl již 15 ročník Memoriálu Břeti Hampla.
Mile mě překvapila Vaše účast na závodech. Každý účastník získává 65 bodů. Dále uděluji bonus hlídce vlčat a skautů s číslem10 - 15 b. Zbylé hlídky mimo hlídky č. 11 b. získávají 7 b.

• Měsíční úkol neodevzdal nikdo, proto se prodlužuje termín odevzdání - do konce příštího čísla.

• Jelikož se účastním schůzek ve čtvrtek, mám přehled hlavně o
jejich docházce. Nelíbí se mi účast Racků na schůzkách v březnu. Na jedné schůzce byli 2 a na druhé 3 členové. Nikdo se ze schůzky neomluvil, pouze bři říkali, že Vasyl je v nemocnici.

• Na začátku prázdnin Racci a Ostříži navštívili bazén - účast
byla velká hlavně u Ostřížů. Racci přišli jen 3 a po koupeli museli odejít. Ostříži dále pokračovali do klubovny na film a druhý den na hru. Za účast je chválím

• Rádce družiny racků opět neodevzdal bodování - chtělo by to s tím něco udělat. Je Vás v družině 7 - snažte se!!

• V březnu jsme rozdali přihlášky na tábor. Nezapomeňte je včas
odevzdat. Hlavně nezapomeňte splnit podmínky účasti na tábor. Ty byly uvedeny v listopadovém čísle LT a na internetových stránkách. Podmínkou účasti je i účast na brigádě - upozorňuji, že brigáda se koná 31. 3. - 1. 4. Další brigáda bude v květnu, či červnu.

• Jelikož se přiblížil termín tábora, začali jsme pracovat na jeho programu - nechte se překvapit.

• Od minule družiny splnily úkol - úklid v klubovně.

• V minulém čísle jsem psal, že všechny články mi můžete posílat na můj e-mail je emilka.ct@sez­nam.cz.
Jelikož jste mi e-mail doslova zahltili, prosím Vás, abyste se pokusili články mi poslat znovu. Kdo tak ještě neučinil, nechť tak učiní.

• Krahujci a Jestřábi, připravte se na místní kolo ZVAS!!

• Nezapomínejte plnit nováčkovskou stezku - tábor se blíží. Ti
co mají slib - také se snažte stříbrná stopa a 1. stupeň budou bodově ohodnoceni. A hlavně, kdo má 1. stupeň, může plnit 3 orlí péra.

• Kdo odebírá skautské časopisy, tak ví, že byl spuštěn nový portál pro skauty a rádce: http://www.te­epek.cz/ Jak se vám líbí?

Zapsal: Emilka [24.03.2006,20:43]
Sekce: Listy Trojky » č. 3/2006 (březen)