Úvodník bratra Emilky 2006/02 únor

Sekce: Listy Trojky » č. 2/2006 (únor)

• V lednu byla uzavřena registrace - v oddíle je registrováno 9 dospělých a 27 dětí. Z těchto počtů je zřejmé, že na tábor minimálně 2 členové nepojedou.
• V minulém čísle byla vyhlášena soutěž o nejhezčí nástěnku. Pouze 2 družiny úkol splnily - Ostříži a Krahujci. U Racků bylo vidět, že začali nástěnku vytvářet, ale s tímhle tempem by to dodělali asi tak za rok. Ostříži soutěž vyhráli a získávají 300 bodů - rozdělí rádce. Krahujci získávají 100 bodů.
• Hlavně, aby si zbylé dvě družiny nástěnky dodělaly. I vítězné družiny by neměly usnout na vavřínech a
nástěnky pravidelně obměňovat.
• Byl bych rád, kdyby se po schůzkách lépe uklízelo. Zamést je potřeba pod všemi lavicemi a stoly, ne jen na
volné ploše. Taktéž je potřeba uklízet na stole a před klubovnou.
• Družina Jestřábů nesplnila úkol v úklidu klubovny. Sice banánovky přebrali, ale k úklidu patří i jejich uklizení. Do konce měsíce jí dávám čas, aby úkol splnila, jinak bude postih.
• Již několik členů navštívilo naše nové oddílové stránky. Kdo se od teďka na stránky podívá a zapíše svůj názor do zpovědnice - může se u rádce přihlásit o 10 b. Jinak z názoru musí být zřejmé, kdo ho psal a musí být smysluplný. Podobné názory, kterými se někteří členové družiny Racků prezentují budou sankciovány.
• Oddílové stránky pro vás připravuje br. Tonča a byl bych rád, kdyby jste ho také zásobovali spoustou článků. Vytvořit a spravovat stránky stojí spoustu času a ještě pak psát za Vás články. Pokuste se mu tu práci usnadnit!!! Již v minulém čísle byl zaveden bonus za článek, ale nikdo se neozval.
• Rád bych poděkoval všem účastníkům závodů v Dolní Dobrouči. Za reprezentaci oddílu a zároveň jim přidělil
bonus 25, 22, 20, 17, 15 bodů dle pořadí v závodě. Vyhrát může jen jeden.
• Neustále vázne vaše aktivita v odevzdávání článků a měsíčního úkolu. Stále platí, že pakliže se to nezlepší, přestane časopis od září vycházet. Kdyby jste nevěděli kam články poslat - tak na poslední straně je spojení na Sestřena a kdyby to někdo chtěl poslat mně - tak email je emilka.ct (at) sez­nam.cz. Jinak se články dají předat i v papírové podobě na schůzkách.
• v minulém čísle jsem se zmínil o % docházky. Bohužel mi 2 družiny hodnocení nedodali, tak jsem nemohl
článek napsat. V družině Ostřížů všichni % docházky plní, i když Kachna a Holub mají „jen“ 66 %. Nejlepší s 94% jsou Fidla a Gorila. O dalších družinách se dozvíte snad příště.

Zapsal: Emilka [02.03.2006,09:13]
Sekce: Listy Trojky » č. 2/2006 (únor)


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály