Úvodník bratra Emilky 2005/04 prosinec

Sekce: Listy Trojky » č. 4/2005 (prosinec)
 • V listopadu se konala poslední oddílovka v roce 2005. Účast byla nad očekávání vysoká. Všechny přítomné chválím. Ti, kteří se jí nezúčastnili, by se měli polepšit. Bohužel se nám nepodařilo vytisknout časopis pro všechny. Ti kdo měli za měsíc málo bodů ho dostali s týdenním zpožděním.
 • Na schůzce rodičů jsme rodičům oznámili, že pro účast na táboře je potřeba splnit určená kritéria. Velká část se už zúčastnila alespoň jedné ze dvou letošních brigád. Všechny ostatní chci upozornit, že v příštím roce jich bude ještě dost. Samozřejmě, že na brigádách se hodí každá ruka, takže choďte na ně a určitě se něco nového dozvíte (exkurse v KSK), či naučíte (alespoň pracovat).
 • Na brigádě u Míchačků dle sdělení nezávislého pozorovatele nejvíce pracovali Donald, Kachna a Kuře - každý z nich získává bonus za dobrovolnou práci pro oddíl - 20 bodů. Ostatní, kdo se zúčastnili a trochu více se šetřili na další brigády získávají 5 bodů navíc.
 • Do 25. 11. 2005 byla možnost si objednat DVD a zaplatit časopis. Objednaná DVD, které sestavil Tonča, budou předána začátkem prosince. Jestliže ještě někdo nezaplatil, urychleně tak učiňte.
 • Prvním přispívatelem do růžového prasátka se stal br. Pů, který se odnaučuje mluvit neslušně. Snad bude

takovýchto přispívatelů co nejméně.

 • Odchod družiny Ostřížů ze schůzky 24. 11. 05 sice nebyl tak vidět jako minule, ale slyšet byli dost. Doufám, že i toto se nám podaří zlepšit.
 • Vyhlašuji bonus za uhodnutí člena ve velké fotosoutěži v tomto čísle - 20 bodů.
 • Smutná zpráva. Po dlouhé a těžké nemoci nás opustil br. Kanál - jelikož se celý měsíc neukázal, tak si myslím, že náš oddíl nejspíše opustil. Je to škoda, určitě to byl platný člen družiny Racků. Jen mě velmi mrzí, že mu nestojíme ani za to, aby nám to přišel říct. (pokuste se mu do konce měsíce napsat vzkaz do časopisu)
 • Připomínám Vám, že neustále družina Jestřábů do svých řad shání nováčky - je zde slíben bonus - podívejte se do starších čísel.
 • Všechny nové členy a také členy, kteří ještě neodevzdali svou fotku z raného mládí bych chtěl poprosit, aby tak co nejdříve učinili!!


SLOVA REDAKCE:

 • Redakce děkuje všem přispěvovatelům, za jejich povedené příspěvky. Jsme moc rádi, že alespoň pár brášků se snaží zapojit do tvorby Listů Trojky a tím nám částečně usnadnit práci. Je ale velká škoda, že takto ochotných brášků není povícero, protože kdyby bylo, měl by tento časopis úplně jiný náboj.
 • proto by jsme chtěli požádat ostatní lenochy, ketří nehnou kvůli tomuto časopisu prstem, aby se pochlapili a tím prstem hnuli a to co nejefektivněji. Ale protože víme, jak je pro Vás někdy těžké přemýšlet a namáhat své mozkové závity, napíšeme Vám návod.


Návod je uložen v jiném článku!

Zapsal: Emilka [17.12.2005,09:02]
Sekce: Listy Trojky » č. 4/2005 (prosinec)


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály