Úvodník bratra Emilky 2005/02 říjen

Sekce: Listy Trojky » č. 2/2005 (říjen)

SLOVA BR. EMILKY
• A už je tu 2. číslo našeho časopisu. Tak rychle jste ho určitě ani nečekali. Toto číslo vyšlo ve správném čase, to jest v polovině měsíce.
• Jak jste si určitě všimli, tak toto číslo má nového šéfredaktora a designéra - Sestřena, kterému přeji mnoho zdaru.
• Určitě jste si všimli, že se něco děje v klubovně. Pokuste se za měsíční úkol napsat, co se v klubovně změní.
• Původně jsme mysleli, že časopis bude pouze pro skauty a starší vlčata, ale nakonec jsme usoudili, že je to oddílový časopis, tak bude pro všechny členy oddílu.
• Do příští oddílovky (11. 11.) zadávám úkol pro družiny - vyrobit co největší maketu zvířete z přírodnin. Na oddílovce soutěž vyhodnotíme a
družiny obodujeme.
• Na schůzce rodičů vybereme 60 Kč jako příspěvek na časopis. Hlavně upozorňuji, že schůzka rodičů je bodovaná akce!!
• Jak jsem se dozvěděl, tak se družině Ostřížů vydařil výlet na Pastviny. Už se těším, až se v časopise objeví článek. Doufám, že jste na oddílový fotoaparát nafotili spoustu fotek, které se objeví na příštím DVD.
• Krahujci jedou 14. - 16. 10 do Klášterce na celorepublikové kolo soutěže Zažíháme světýlko, kam postoupili se svými pěknými výtvory. Mnoho zdaru!!
• Neustále se shání prvňáci či druháci do družiny Jestřábů.

Upozorňuji Vás také na to, abyste sbírali kaštany a žaludy. V listopadu na oddílovce se budou suché vybírat a v prosinci je zaneseme zvířátkům.

Zapsal: Emilka [19.10.2005,10:01]
Sekce: Listy Trojky » č. 2/2005 (říjen)