Úvodník bratra Emilky 2005/01 září

Sekce: Listy Trojky » č. 1/2005 (září)
  • Nazdar bratři, v rukou držíte první číslo našeho nového oddílového časopisu, který byl nazván na návrh br. Kuřete - Listy Trojky. Doufám, že se Vám časopis bude líbit a že jej využijete. Toto číslo je pouze pro seznámení se s tím, co budete od října dostávat. Časopis jsme začali vydávat na popud pár členů družiny Ostřížů, kterým vadilo, že stejně jako družina Racku nemají svůj časopis. Pro Racky vycházel od ledna informačník Racek.

  • Teď bych se zmínil o obsahu časopisu. V časopise se nejdříve úvodem zmíníme o všech novinkách, které se ke mně dostanou. Následovat budou výsledky bodování - top 10, plánované akce. To by byl takový začátek. Pak by měli následovat vaše články a záznamy. Další část bude věnována novinkám (jen pro někoho - někteří znají více věcí), které byste se měli naučit. Na konec budou soutěže, měsíční úkol, fotosoutěž a další zajímavosti. Toto je jen kostra, která se dá dle Vašeho přání změnit. První číslo je trochu jiné.

  • Byl bych rád, kdybyste do časopisu přispívali hlavně vy, abychom nemuseli stále něco vymýšlet. To znamená, až přijedete z výletu, napíšete zápis, který dáte do schránky v klubovně a nejlepší se otisknou v časopise - budou ohodnoceni nejvíce body, ostatní dostanou méně bodů - viz bodování. Samozřejmě, že do časopisu nemusíte dávat jen zápisy z výletů a výprav, ale i další zajímavé články, o kterých si myslíte, že by zajímali i ostatní. Kdyby se našel nějaký odvážlivec, který by si vzal na starost celou rubriku, vůbec bych se nezlobil - hlaste se.

  • V časopise bude každý měsíc několik úkolů, které budou tvůj měsíční úkol. Ty je musíš najít, splnit a výsledky odevzdat do uzávěrky (poslední termín odevzdání) odevzdat mně, či do skříňky v klubovně. Hlavně bych byl rád, kdybyste se všichni snažili splnit úkoly v něm obsažené. Když se podíváš na nové bodování, vidíš, že přibylo bodů za měsíční úkol. Proto Vám radím, snažte se!!!

  • Na oddílové radě v pátek 9. 9. bylo dohodnuto, že každý starší člen se pokusí (bude) přispívat do časopisu, aby byla zachována jeho pestrost. Jsem zvědav, kolik přispívatelů v tomto čísle nalezneš? Dále bylo odsouhlaseno, znovuobnovení družiny Jestřábů - vedoucí budou Kuře a Tonča. Při této příležitosti vypisuji úkol sehnat 6 nováčků z 1. - 3. třídy. Za každého nováčka, který vydrží chodit, až do tábora dostaneš na červnové oddílové schůzce 63 bodů. Proto ti radím, neváhej a poptej se rodičů a známých, jestli o někom nevědí.

  • Další novinkou v oddíle je, že br. Smíšek nemůže vést družinu Ostřížů, kterou od září povede br. Jíťa. Smíšek bude připravovat program na oddílové schůzky, které se budou konat jednou měsíčně v pátek od 16 hodin. Mimo zábavného a naučného programu br. Smíška si ze schůzky odneseš nové číslo časopisu, dozvíš se vyhodnocení měsíčního bodování, možná se seznámíš se 100%ními členy.

  • Teď bych pro jistotu uvedl termíny, časy začátku a zodpovědné osoby za vedení schůzek:

Krahujci - pátek od 15:30 hod. - Kosák
Racci - čtvrtek od 17:00 hod. - Emilka, Lukas
Ostříži - čtvrtek od 16:15 hod. - Jíťa
Jestřábi - pátek od 15:30 hod. - Kuře a Tonča

Zapsal: Emilka [22.09.2005,10:01]
Sekce: Listy Trojky » č. 1/2005 (září)


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály