Trojka a Internet

Sekce: Listy Trojky » č. 3/2006 (březen)

Trojka na netu opět doznala drobných změn, ale než se k nim dostanu, rád bych se vyjádřil k aktuálnímu dění ve světě internetu. Jsem rád, že již někteří z vás, naše stránky navštívili a dokonce se tam nějak výrazně projevili. V dřívějších dobách bylo nutné příspěvky bratra Kuřete a Rozinky za vulgárnosti mazat, což přinášelo další práci navíc. Jsem rád, že se umoudřili a již diskutují, sice ne na úrovni, ale aspoň na úrovni sobě vlastní. Ve zpovědnici to celkem žije a v jeden den bylo zaznamenáno více jak 60 zpovědí, které si mezi sebou vyměnilo rázem více jak 7lidí. Pro informaci: chodí tam i sestry, takže určitě to stojí za návštěvu. A teď k novinkám: byly zavedeny dvě sbrusu nové podsekce v sekci Uřební texty!!! Jedná se o kurz Zpívání - lze zde nalézt texty vašich oddílových pecek a hitů jako například Princezna Skiperka, Arthuro Excalibur nebo Královské Reggé apod. Písničky zde přibývají každým dnem nové, tak se máte na co těšit! Další sekci je výuka skautského vaření, o kterém již byla zmínka!!! Dále jsme přemýšleli, že bychom vám přidělili uživatelská jména a hesla, abyste mohli přidávat články sami. Ale po problémech spojených se zpovědnicí (bylo řečeno výše) si to nevezmeme na triko, abyste články plnili blbostmi a vulgárnostmi. Ovšem jestliže někdo prokáže nadměrnou touhu a talent, bude mu vyhověno :) Ještě přichází v potaz možnost přidělení hesel pro rodiče, kde by mohli sledovat aktuální dění apod. Uvidíme, jak se ještě dohodnem. A jako poslední bod bych chtěl zmínit to, že Trojka na netu se bude stěhovat jinam. Sice znáte adresu Trojka.ic.cz, ale je to nevyhovující a nejpsíše se přestěhujeme jinam - budeme barevnější a přehlednější. Ale kdy to bude? Nejspíše až nově vyrostlé listí začně padat!

Zapsal: Tonča [06.04.2006,18:19]
Sekce: Listy Trojky » č. 3/2006 (březen)


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály