Trojka a Internet 2006/01 leden

Sekce: Listy Trojky » č. 1/2006 (leden)

Jak již bylo delší dobu slibováno, v tajných laboratořích potají vznikl velice zajímavý projekt, který by měl v budoucnu silně zlepšit komunikaci a zviditelnit 3.chlapecký oddíl ve světu internetu. Nové oddílové stránky byly slavnostně a oficiálně spuštěny v pátek 13. v 18:30. Doufejme, že toto datum jen dopřeje k budoucímu úspěchu. A na co že se můžete těšit? Zejména na bohatou fotogalerii, ve které jsou fotografie, které nebyly na DVD! Zápisy z akcí od září 2005! Podrobné informace o plánovaných akcích! Zajímavé a poutavé čtení! Zpovědnice ve které můžete zanechat své pocity! Volně stažitelné soubory! Listy Trojky ZDARMA ke stažení! Informace o Memoriálu! Učební texty! A spousty dalších věci. Stránky procházejí velice intenzivním vývojem, takže je rozhodně nač se těšit. Jestliže nevlastníte nebo nevíte co je to internet, nezoufejte a předejte tento článeček rodičům. Informační systém má totiž sloužit nejenom Vám, ale především rodičům! Protože ruku na srdce, kolikrát jste zapomněli kdy a kde je sraz na akci, kolikrát jste se snažili rodičům vylíčit zážitky z výletu apod. Zde je to vše na jednom místě přehledně a podrobně! Adresa je: http://trojka­.ic.cz !!!

Zapsal: Tonča [13.01.2006,09:01]
Sekce: Listy Trojky » č. 1/2006 (leden)


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály