Televize OIK na táboře v Hoštejně

Sekce: Ostatní články » Mediální kampaň
Aktualizováno 25.04.2007, 11:52

HOŠTĚJN

Chlapci od 7 let, kterým se říká vlčata a chlapci starší do 15 let věku, tedy skauti z České Třebové tráví od minulého pátku volné chvíle na táboře v Hoštejně Je pro ně již druhým v pořadí, když první se na stejném místě uskutečnil v loňském roce. Dřevěný přístřešek, který slouží jako jídelna nebo herna si postavili sami účastníci tábora společně s vedoucími. Probíhají zde například rukodělné práce nebo výuka vázání uzlů, šifrování a morseovky.

Stav stanů je vedoucími každý den ráno kontrolován a ohodnocen. Před jedním z nich visela bílá vlajka, což je pochvala. Další byl však naopak označen vlajkou černou jako stan v nejhorším stavu. I když jsou zde chlapci různého věku, absolvují program společně, rozděleni do tří skupinek. Nejmenším radí kromě vedoucích také jejich starší a zkušenější kolegové. Tentokrát provází pobyt v Hoštejně celotáborová hra zaměřená na pirátskou tématiku. Ta se stala ve většině případů nejoblíbenější činností. Českotřebovská vlčata a skauty navštívili na táboře také jejich kolegové ze sousedního tábora ze Štenberka, skautky z Olomouce a také členové skautů z partnerského města České Třebové slovenského Svitu. S jeho členy se právě snaží navázat trvalejší spolupráci. Chystají se je proto navštívit příští měsíc.


 Vydáno dne 14. 07. 2006 na stránkách www.oik.cz

Zapsal: Anonym [25.08.2006,18:34]
Sekce: Ostatní články » Mediální kampaň


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály