Tábor 2016

Sekce: Ostatní články
Aktualizováno 16.05.2016, 23:09

Tábor je potřeba zaplatit do 31. 5.

Letos bude po čtyřech letech mezinárodní tábor v Hoštejně. Na tábor přijede asi 20 harcerů z Olawy.

Tábor bude v tradičním termínu na začátku července - 3. - 16. 7. Na schůzce rodičů se domluvilo, že účastníci, kteří pojedou pouze na týdenní tábor, budou začínat 8. 7. a budou s námi na táboře do jeho konce (16.7.).

Při nástupu na tábor každý odevzdá:

•           léky, které dítě bere, podepsané a s uvedením dávkování,
  •           zdravotní průkaz,
  •           kartičku pojištěnce,
  •           prohlášení rodičů,
  •           posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci (dle ustanovení zákona č. 258/2001 Sb. o ochraně veřejného zdraví),

-          Souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte vedoucímu/zdravotníkovi akce.

Bez toho nemůže dítě na tábor odjet.

Prohlášení rodičů je nejlepší vyplnit v den odjezdu na tábor. Rodiče v něm potvrzují, že u dítěte nedošlo ke změnám oproti údajům, které lékař uvedl v posudku, a že dítě nemá žádné příznaky infekčního onemocnění.

Co je velmi důležité: Na prohlášení rodičů napište veškeré aktuální zdravotní záležitosti týkající se Vašeho dítěte popř. i další věci, které nám chcete sdělit. I zdánlivé drobnosti a maličkosti (například problémy s chozením v nočních hodinách na toaletu, apod.) mohou pomoci k příjemnému pobytu Vašeho dítěte na táboře!

Adresa tábora:

Jméno táborníka