Svojsíkáč 2007 (kraj) - 4 oddíl opět úspěšný

Sekce: Svojsíkův závod - Svojsíkáč

Závod byl naším skautským střediskem uspořádán velmi obtížně, aby náš kraj zastupovaly opravdu jen ti nejlepší. Na trati cca 8 km, kterou závodníci probíhali dle mapy, bylo připraveno 9 stanovišť. Limit na závod byl 5 hodin.

Z 12 startujících hlídek dokázalo trať v limitu zvládnout pouze 7. Po závodě následovaly další bodované úkoly: vaření pro celou hlídku, stavění stanů a výprava do okolí České Třebové, která ještě pokračovala v nedělním dopoledni. Hlídky vše vykonávaly samy, pouze dle získaných informací.

Trať i úkoly byly náročné, únava veliká a přítomnost vytrvalého deště nepříjemná. Každý snad přivítal ukončení závodu a vyhlášení výsledků. První místo a postup do republikového kola si vybojovali skauti Dolní Dobrouč a skautky ze 4. dívčího oddílu z České Třebové!!!

[Sestřenka - 4. oddíl ČT]

Blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v Táboře!!!

Zapsal: Anonym [21.06.2007,20:42]
Sekce: Svojsíkův závod - Svojsíkáč


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály