OIK: Světlušky 4. dívčího oddílu na radnici

Sekce: Ostatní články » Mediální kampaň » OIK - televize
Aktualizováno 08.05.2007, 15:51

Místostarostka města Česká Třebová Jaromíra Žáčková přivítala uplynulý čtvrtek v zasedací místnosti rady Městského úřadu členky dívčího oddílu Světlušek, úspěšných při skautských soutěžích.

Deseti členkám čtvrtého dívčího oddílu Světlušek českotřebovského skautského střediska Javor se dostalo blahopřání a poděkování za vynikající umístění na soutěžích skautských hlídek v rámci okresu, kraje i celé České republiky. Úspěšný oddíl Světlušek, který je jedním ze tří dívčích oddílů, má téměř pět desítek členek různého věku, zhruba od sedmi do 19 let. Dívky si sebou přinesly diplomy a svou oddílovou vlajku se stuhami, které získaly na závodech. Při družném hovoru s místostarostkou města se ochotně podělily také o své zkušenosti a především o zážitky nejen z činnosti samotného skautského oddílu, ale také z letního tábora v Hoštejně a mnoha dalších akcí.


Text převzat ze stránek www.OIK.cz

 

Zapsal: Anonym [29.10.2006,11:11]
Sekce: Ostatní články » Mediální kampaň » OIK - televize


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály