Skautská lilie logem v Google

Sekce: Ostatní články » Ostatní

Skautská lilie logem Googlu!

Viděl bys rád skautskou lilii jako logo největšího internetového vyhledávače na světě Google?

Alespoň jeden den v roce by se ti to mohlo podařit! Na internetových stránkách je petice, která od představitelů Googlu požaduje, aby 22.února (Den sesterství a letos výročí 150 let od narození Roberta Baden-Powella) změnil Google svoje logo na logo výročí sto let skautingu. A potom aby se skautská lilie na Googlu objevovala vždy 22. února už každý rok!

Petice spatřila světlo světa poměrné nedávno a při zveřejnění tohoto článku pod ní bylo podepsáno již 51073 lidí. V době, kdy čteš tyto řádky určitě daleko víc. A jak, že se můžeš taky zapojit? Stačí vyplnit kolonky jméno, skautský oddíl, stát a email (nebude nikde zveřejňován) na stránkách petice Baden Powell and Google . Potom jenom vše potvrdíš tlačítkem dole, naskočí okno, ve kterém si můžeš všechny osobní údaje ještě jednou prohlédnout a potvrdíš tlačítkem podruhé. A je to;)

článek převzat z Teepek.cz

Zapsal: Anonym [07.02.2007,18:14]