Okem Evži Šimka 2007

Sekce: Tajné články » 100 let - demo
Aktualizováno 19.12.2006, 15:22

Letos tomu bude 10 let co vzpomeneme smutný konec jednoho z našich dlouholetých vedoucích. Stál u zrodu mnohých z nás ve správné skauty, položil nám základy skautingu. Znali jsme jej jako usměvavého vedoucího, který si s ničím nelámal hlavu a tvořil neodmyslitelnou dvojici kuchařů s Bivojem. Na jeho počest uspořádáme fotografickou soutěž s výstavou Okem Evži Šimka.

Opět vyhlásíme oddílovou fotosoutěž s tím, že ji rozšíříme v rámci okresu, popř. okolí !!! Základem bude dobrá propagace, nejen na stránkách, ale i v tiskové frontě - časopisy, jiné weby, mailová konference apod. Propagace i na závodech Svojsíkáč 2007

Poznámka Tom: zkusil bych celorepublikový záběr, přes e-skauta, skauting apod. sehnat sponzora a nabídnout pěkný ceny

Tento článek funguje pouze jako poznámkový blok

100 let Skautingu

V roce 2007 skauting slaví 100let skautingu! Tzn, že bychom mohli OES2007 trochu více medializovat a s kampaní by nám jistě pomohl přímo skaut.cz !!! Možnost vycucnout určité dotace v rámci kampaně 100let !!!

• 8-11 let, 12-15 let, 18-22 let, 22 - oldskauti

rozdělit na muži a ženy ?!

Emilka: Udělal bych asi míň kategorií - bude to pro nás jednodušší na vyhodnocení. do 11 let, do 16 let a starší

Tonča: souhlas s Emilkou

Témata

• Příroda
  • Skautský život
  • Momentka
  • Černobílé

Sponzoring

Bylo by dobré oslovit FOTO-Evro Petráš - třeba by něco přispěli, ZONER (ZPS 9, slevy apod).

Foto-Evro bych asi neoslovoval - Evža s nima moc nekamarádil - nechám to jako téma k diskusi

Workshop

Šlo by udělat i workshop, na kterém by se ukázala možnost úpravy digitální fotografie - samozřejmě představení ZPS 10 :)

Vernisáž

Buď ji udělat na středisku - jako vždy (malé prostory) nebo by nám mohlo město propůjčit (asi za poplatek) KC a v něm by se potom vystavovalo, panečku :) Určitě by to více zasáhlo i veřejnost. A navíc šlo by tam nahnat i základní školy atd.

Hlasování

Pomocí internetového hlasování a poté i návštěvnické hlasování. Případně vyhlásit i Cenu Poroty, nebo i nejhezčí snímek apod.

termín: září 2007

Zapsal: Anonym [17.12.2006,21:21]