Okem 2007 - výsledková listina

Sekce: Ostatní články » Oddílové věci

Vyhlášení výsledků

Slavnostní předání cen a vyhlášení výsledků proběhlo za naplněného publika v Kulturním centru Česká Třebová. Skauti ze střediska JAVOR Česká Třebová si při příležitosti oslav 100 let skautingu uspořádali kulturní vystoupení, které bylo retrospektivním pohledem na uplynulá léta od dob založení skautingu sirem B. Powellem až do dnešních dnů.

Při vyhlašování výsledků se převážná většina výherců pro ceny dostavila. Jistě jim hmotná výhra a duchovní zážitek z celé akce byl odměnou za námahu při dopravě. Ti kdož se nedostavili obdrží výhry v následujících dnech poštou. Ceny byly vítězům rozdány v celkové hodnotě převyšující 7 000 Kč, ty se podařilo zajistit od sponzorů a vlastních zdrojů. Náklady celé akce činí přes 17 000 Kč.

Poděkování patří především naším sponzorům

Výsledky Okem 2007

Hlasování poroty

Do hlasování poroty se nám během tří měsíců trvající náborové kampaně dobrovolně přihlásilo celkem 31 porotců. Když došlo na pomyslné lámání chleba - tedy hlasování, přihlásilo se do systému pod platným jménem a heslem pouze 26 porotců. Byla stanovena podmínka minimálního počtu odhlasovaných snímků na 75% v dané kategorii. Přes to však porotci byli svědomití a téměř všichni odhlasovali všech 100% snímků.

Skautský život (hlasování poroty)

Do skautského života se nám přihlásilo celkem 35 snímků. Každý byl něčím zajímavý a unikátní. Sešla se zde opravdu velká spousta krásných snímků. Ne všechny však této kategorii plně odpovídali, ale přesto jsme je zde nechali.

1. místo - Tábor Brtnice - Štěpán Hašek

ID #9678 - hlas poroty = 1.88 ( 49 / 26 )

Vítěz obdržel tyto ceny:

 • batoh od firmy ZONER a program Zoner Photo Studio 10 Express
 • SD 2GB karta Pretec High Speed
 • fotorámeček, klíčenka Olympus
 • reklamní předměty

2. místo

3. místo

Bez názvu
Martin Pittner
hlas poroty = 1.96 ( 51 / 26 )
Úsvit
Jiří Dvořák
hlas poroty = 1.96 ( 51 / 26 )

Vítěz obdržel tyto ceny:

 • batoh od firmy ZONER a program Zoner Photo Studio 10 Express
 • Flash 1GB karta Imation
 • fotorámeček, klíčenka Olympus
 • reklamní předměty

Vítěz obdržel tyto ceny:

 • batoh od firmy ZONER a program Zoner Photo Studio 10 Express
 • nabíjecí baterie GP 2300, spindl 10ks DVD+R 16x Verbatin
 • fotorámeček, klíčenka Olympus
 • reklamní předměty


Příroda (hlasování poroty)

Do této kategorie nám soutěžící zaslali celkem 47 fotografií. Opět byla z čeho vybírat a porota to tak neměla vůbec jednoduché. I když je pravda, že některé snímky by stály za přehodnocení, zda neměli být v jiné kategorii. Zařazení však vždy proběhlo na přání soutěžícího.

1. místo - Bez názvu - Martin Pittner

ID #2421 - hlas poroty = 1.52 ( 38 / 25 )

Vítěz obdržel tyto ceny:

 • batoh od firmy ZONER a program Zoner Photo Studio 10 Express
 • SD 2GB karta Pretec High Speed
 • fotorámeček, klíčenka Olympus
 • reklamní předměty

2. místo

3. místo

Páření
Vít Hordějčuk
hlas poroty = 1.56 ( 39 / 25 )
Marmoláda
Lukáš Zavřel
hlas poroty = 1.76 ( 44 / 25 )

Vítěz obdržel tyto ceny:

 • batoh od firmy ZONER a program Zoner Photo Studio 10 Express
 • Flash 1GB karta Imation
 • fotorámeček, klíčenka Olympus
 • reklamní předměty

Vítěz obdržel tyto ceny:

 • batoh od firmy ZONER a program Zoner Photo Studio 10 Express
 • nabíjecí baterie GP 2300, spindl 10ks DVD+R 16x Verbatin
 • fotorámeček, klíčenka Olympus
 • reklamní předměty

Fotoseriál (hlasování poroty)

Toto téma bylo zařazeno záměrně, poněvadž na internetu se nám podařilo nalézt mnoho zajímavých koláží několika skautských fotek mnohdy i s naučným podtextem. Bohužel se taková koláž v této kategorii objevila pouze jedna a zbytek byly pouze spojené snímky s jedním tématem. Účast v této kategorii byla velmi malá - pouze 6 snímků.

1., 2., 3. místo - Série snímků

Ráno na louce
Štepán Hašek
hlas poroty =  1.6 ( 40 / 25 )
 Lidé Zakarpatí
Štěpán Hašek
hlas poroty = 1.76 ( 44 / 25 )
 Putování ukrajinou
Štěpán Hašek
hlas poroty = 2.16 ( 54 / 25 )

Vítěz obdržel tyto ceny:

 • Flash 1GB karta Mini Migo
 • nabíjecí baterie 2000
 • fotorámeček, kniha Pardubický kraj
 • reklamní předměty

Hlasování lidu

Hlasovat mohl každý, kdo měl chuť a čas. Stačilo jen kliknout a odhlasovat libovolný počet snímků. Zde nebylo omezení pro spodní hranici 75%. Hlasování bylo zapezpečeno, aby byly vyloučené neplatné hlasy robotů (vyhledávačů) a jiné podvodné taktiky. Přesto hlasů bylo započteno celkem málo a výsledky byly mírně odlišné od hlasování porotců. Zde se vyhodnocoval pouze vítěz v každém tématu.

Skautský život (hlas lidu)

1. místo - I cesta může být cíl - Radomír Staš

ID #2371 - hlas lidu = 1.55 ( 17 / 11 )

Vítěz obdržel tyto ceny:

 • pouzdro (penál) na DVD / CD
 • fotorámeček, kniha Pardubický kraj
 • reklamní předměty

Příroda (hlas lidu)

1. místo - On je já, já jsem on - Radomír Staš

ID #6248 - hlas poroty = 1.5 ( 12 / 8 )

Vítěz obdržel tyto ceny:

 • pouzdro (penál) na DVD / CD
 • fotorámeček, kniha Pardubický kraj
 • reklamní předměty

Fotoseriál (hlas lidu)

1. místo - Ráno na louce - Štěpán Hašek

ID #4627 - hlas poroty = 1.3 ( 13 / 10 )

Vítěz obdržel tyto ceny:

 • pouzdro (penál) na DVD / CD
 • fotorámeček, kniha Pardubický kraj
 • reklamní předměty

Děkujeme za hlasování i účast ve fotosoutěži. Těšíme se na shledání při výstavě Okem 2007, případně při nějaké skautské akci, ale určitě při fotosoutěži Okem 2008.





Zapsal: Tonča [27.10.2007,06:00]
Sekce: Ostatní články » Oddílové věci


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály