OIK: Místo Majálesu skautský den v Javorce (video)

Sekce: Ostatní články » Mediální kampaň » OIK - televize
Aktualizováno 08.05.2007, 15:49

OIK - První květnový den patřil v České Třebové skautům. Místo oslav Svátku práce majálesem proběhl v českotřebovském parku Javorka druhý ročník skautského dne pro děti. Připravili jej českotřebovští podnikatelé a živnostníci se skautským střediskem Javor. Na nejmenší čekaly zajímavé hry a netradiční disciplíny.

Většina z nich byla zaměřena na nejmladší děti, větší si však přišly také na své. Šikovnost ukázaly například při vhazování mincí do malého kyblíku s vodou, který byl ponořen do většího naplněného také vodou. Děti si vyzkoušely rozpoznat po čichu koření a se zavázanýma očima podle hmatu různé drobné předměty. Skládaly puzzle, malovaly křídami obrázky, zaskákaly si panáka nebo si složily dřevěného panáčka. Většinu disciplín, za které dostaly sladké odměny, zvládaly.

Díky skautskému vodáckému oddílu byl v tento den využit také rybníček. Vodáci připravili projížďky na loďkách a kánoích. Další atrakcí, stále v obležení, byl poník, který děti vozil okolo parku. Akce se stala středem zájmu nejen pro nejmenší, ale také pro mládež a dospělé, zejména v odpoledních hodinách. Tehdy se uskutečnila módní přehlídka, vystoupení šermířské skupiny nebo ukázky výcviku psů. Den plný zábavy a her, především pro malé návštěvníky, by se neuskutečnil bez podpory zejména místních sponzorů.

VIDEO: http://www.oik.cz/video/2007050018.wmv


Článek převzat z OIK.czZapsal: Anonym [07.05.2007,17:40]
Sekce: Ostatní články » Mediální kampaň » OIK - televize


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály