Mezinárodní tábor Hoštejn 2007

Sekce: Ostatní články » Mediální kampaň » Ostatní tisk

Díky podpoře Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Pardubickému kraji a městu Česká Třebová uspořádalo junácké středisko Javor poprvé mezinárodní tábor. Zúčastnilo se ho celkem 40 skautek a skautů ze Svitu a České Třebové.

Na táborové základně v Hoštejně jsme prožili spousty nových zážitků a poznávali jsme rozdíly mezi našimi národy. Rozšířili jsme si znalosti ze zdravovědy, šifrování, práci s mapou, pod. Vyráběli jsme si batikovaná trička, malovali odlitky ze sádry. Zahráli jsme si spousty her. Celým táborem se prolínala celotáborová hra z Mexického zálivu. Během tábora jsme podnikli 2 výlety - jeden na rozhlednu Háj u Šumperka a druhý do Prahy. Zpočátku sice mladší skauti měli problémy se slovenštinou, ale nakonec si rychle zvykli.

Během tábora jsme se naučili spousty nových dovedností, slovíček a poznali jsme nové kamarády.

V neděli 15. 7. v 9:51 hodin odjela dvacetičlenná skupina skautů ze Svitu domů.
Tímto táborem však naše spolupráce nekončí, již 11. 8. odjíždí dvacetičlenná skupina českotřebovských skautek a skautů na Slovensko, kde se v Batizovcích bude konat druhý letošní tábor. Doufejme, že nám vyjde počasí a budeme pokračovat v započaté práci.
Fotografie z tábora si můžeš prohlédnout v sekci fotogalerie
3. chlapecký oddíl střediska Javor Česká Třebová
 

Zapsal: Anonym [31.07.2007,22:13]
Sekce: Ostatní články » Mediální kampaň » Ostatní tisk


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály