Jak přihlašovat děti na akce?

Sekce: Ostatní články » Oddílové věci
Aktualizováno 18.09.2016, 23:11

Jelikož je pro nás přihlašování e-mailem nebo na papírku vzhledem k počtu členů nepřehledné, vytvořili jsme formulář na přihlašování na akce na našich stránkách.

Nejdříve je nutné se na oddílové stránky přihlásit vyplněním přihlašovacích údajů, které jste dostali od vedení oddílu. Pokud je ještě nemáte, můžete o ně požádat e-mailem nebo na kterékoli schůzce. V opačném případě je od nás dostanete automaticky na schůzce rodičů nebo jiné schůzce.

Samozřejmě je nadále možné se přihlásit i na schůzce nebo e-mailem, ale upřednostňujeme oddílové stránky.

Samotné přihlášení provedete vyplněním přihlašovacího formuláře přímo zde nebo v menu vlevo dole kliknete na "Přihlásit se". Do formuláře, který se Vám zobrazí, vyplníte již zmiňované údaje (uživatelské jméno, heslo).

Přihlašovací formulář

Po přihlášení se Vám v menu vlevo dole zobrazí 2 tlačítka: Přihlášky na akce a Nastavení. V Nastavení si můžete měnit heslo a zobrazované jméno. Tlačítkem "Přihlášky na akce" vyvoláte samotný formulář pro přihlašování na akce, kde stačí zatrhnout akce, na které chcete syna přihlásit.

Příhlášky na akce

S případnými dotazy nebo problémy s přihlašování se prosím obraťte na e-mail tojmar.l@scentrum.cz

Zapsal: Donald [30.01.2015,14:33]
Sekce: Ostatní články » Oddílové věci


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály