Informace k táborům

Sekce: Ostatní články » Oddílové věci

Vážení rodiče!

Jak jsme Vás již informovali na schůzce na podzim, tak letos plánujeme 3 tábory. První v termínu od 30. 6. - 8. 7. je určen pro vlčata (Racci a Jestřábi) a mladší skauty (Krahujce). Před tímto táborem proběhne jeho stavění - 29. 6. - 30. 6. Kde bychom rádi uvítali Vaši pomoc.

Další dva tábory (5. 7. - 15. 7. /1400 Kč/ a 11. 8. - 19. 8. /1250 Kč/) jsou pro Ostříže a vybrané Krahujce (dle bodování - obdrželi přihlášku). Pakliže se člen zúčastní obou táborů, je cena každého o 100 Kč nižší. Cena u těchto táborů je uvedena jako maximální. Na tyto tábory, kam ještě přijede 20 slovenských skautů a skautek jsme požádali na 3 místech o dotace a tak předpokládáme, že nějaké vyjdou a cena se sníží.

Na tábor na Slovensku je potřeba, aby dítě mělo pas nebo občanský průkaz.

V případě, že víte, že se dítě některého z táborů nezúčastní, oznamte to prosím neprodleně vedoucímu na schůzce, my nabídneme volné místo skautům z jiných oddílů!!!

Vyplněnou přihlášku prosím odevzdejte nejpozději do 30. 3. 2007. Přihlášku je možné také odevzdat na schůzce rodičů, která se bude konat ve čtvrtek 22. 3. 2007 od 17:30 hod. ve velké klubovně Pod Horami. Na této schůzce se také dozvíte další informace k táboru a o činnosti oddílu. Účast alespoň 1 rodiče na této schůzce je nutná!!! Připravte si případné dotazy k táboru. Pro aktuální informace sledujte naše oddílové internetové stránky http://trojka.e-skaut.cz Upozorňujeme Vás, že odevzdaná a vyplněná přihláška je závazná.

Za 3. chlapecký oddíl - vůdce oddílu Petr Vomáčka - Emilka

Zapsal: Emilka [28.02.2007,21:27]