Hrátky s Tončou 2005/02 říjen

Sekce: Listy Trojky » č. 2/2005 (říjen)
Hřiště
Měsíční družinový úkol pro Krahujce. Policisté rozmístili na dopravním hřišti spoustu dopravních značek s přikázaným směrem jízdy a se zákazy jízdy. Tvým úkolem je projet spletí uliček bez porušení dopravních předpisů. Pokud se ti to nepodaří, nedostaneš řidičský průkaz a ani nesplníš měsíční úkol. Na hřiště se vjíždí z levé strany. Šipky udávají směr povoleného výjezdu z křižovatky.

dopravní hřiště


Vypínače
Pro chvilku oddychu po schůzce. Které vypínače musíš stisknout aby se rozsvítila jen červená žárovka (druhá od shora)??? Začni od spodního kontaktu baterie a stiskávej jednotlivá tlačítka a sleduj vodič kudy vede až se dostaneš k červené žárovce. Cestou zapisuj písmenka a poznáš výsledek.

vypínače a žárovky


Omalovánka
Měsíční družinový úkol pro Jestřábi - každý kdo vybarví obrázek se zúčastní měsíčního družinového úkolu. Samozřejmě omalovánku barví všichni a ne jenom Jestřábi!!!

omalovánka pro děti
Zapsal: Tonča [27.10.2005,11:00]
Sekce: Listy Trojky » č. 2/2005 (říjen)


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály