Dlouhodobý úkol

Sekce: Listy Trojky » č. 1/2006 (leden)

Kdokoliv předá svůj deník svému vedoucímu k vyfotografování s tím, že chce aby jeho zápis z akce byl na internetu, případně v Listech Trojky získává okamžitě 5b za každý článek. Kdokoliv předá svůj článek již přepsaný na počítači, může se těšit na dvojnásobné množství bodů. Přijímají se zápisy z akcí od září roku 2005 po současnost. I z akcí, které již byly uveřejněny v Listech Trojky!
Dále pak bychom měli jeden neméně důležitý úkolek. Až budete na našich nových stránkách a naleznete jakoukoliv chybu (překlep, hrubku, špatný obrázek, něco nebude fungovat), můžete to napsat do Zpovědnice nebo nahlásit vedoucímu družiny.
Zároveň bychom chtěli požádat družinu Racků, která se starala o táborovou kroniku, zda-li by se nechtěla o své zápisky podělit výše uvedenou formou. Předem děkujeme.

Zapsal: Tonča [15.01.2006,09:01]
Sekce: Listy Trojky » č. 1/2006 (leden)