Časopis SKAUT hledá předplatitele !!!

Sekce: Ostatní články » Mediální kampaň » Ostatní tisk
Aktualizováno 08.05.2007, 15:50

Zkrácené předplatné časopisu SKAUT na leden - červen 2007 objednávejte na www.periodik.cz nebo na tel. 800104410. Zaplatíte za něj jen 180,- Kč a časopis vám přijde každý měsíc až domů do schránky. Objednejte si jej co nejdříve, abyste stihli lednové číslo!

Bratři vůdci a sestry vůdkyně! Opravdu se vám tento časopis nelíbí? Myslíte si, že pro děti není přínosem? Že jim nepomáhá trávit aktivně skautský život i mimo schůzky a výpravy? Že není dobrým pomocníkem v přípravě družinových nebo oddílových schůzek?

My si to nemyslíme! A s námi dalších více než dva tisíce předplatitelů. Ale bez snahy dalších vůdců nebude tento časopis schopny přežít další ročník. Náklad každý rok klesá a teď se přiblížil existenční hranici. Je na vás, jaký bude mít osud. Nabídnete např. předplatné časopisu rodičům děti nebo jim ho předplaťte v rámci zvýšené registrace!

Objednávat můžete také nový časopis Roversky kmen a Skautský svět nebo Skauting. Za zkrácené předplatné Roverskeho kmene zaplatíte 150,- Kč a za zkrácené předplatné Skautingu 90,- Kč.

Více informací o skautských časopisech najdete na www.skaut.cz/ca­sopisy.

Zapsal: Anonym [17.12.2006,14:27]
Sekce: Ostatní články » Mediální kampaň » Ostatní tisk


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály