Závody Dolní Dobrouč 2006

(28.10.2006)

V Dolním Dobrouči se pořádal už tradičně závod skautských hlídek. Ráno v 7:00 jsme měli sraz na nádraží. Potom jsme šli hned na vlak který nás dovezl až do Dolního Dobrouče. V Dolním Dobrouči jsme trochu hledali místo kde se to má konat ale nakonec jsme to našli. Dorazili jsme, a hned byl nástup protože jsme přišli pozdě tak jsme se nestihli ani zaregistrovat. Po nástupu jsme se zaregistrovali a šli jsme si sednou protože jsme měli spousta času jelikož jsme byli až úplně poslední hlídky. Potom jsme konečně dělali ohně a u někoho výborné a u někoho zase maličko horší. Ale stejně jsme pak asi hodinku čekali než nás odvedou na start. Potom jsme běhali na stanoviště, a pokusím se vám je všechny vyjmenovat: čich, první pomoc, odhad, rostliny, stavba stanu, azimut, lanová lávka, uzlování, střelba ze vzduchovku, kimovka, skauting, překvapení. Celková délka tratě byla cca 6 km. Potom byl nástup a tam jsme se nedozvěděli moc pěkný věci a potom jsme jeli domů.

Text článku je použit se souhlasem tvůrce webu

Dnes jsme jeli na závody do Dolní Dobroučce. Když jsme dojeli na nádraží koukli jsme se na mapu a šli jsme ke skautské klubovně. Tam jsme nahlásili hlídky po třech. Od nás byly čtyři hlídky. Startovali jsem poslední, protože jsme přišli nejdýl. Než jsme šli na start tak jsme šli na kolotoč nebo síť. Potom nás vedoucí odvedli na start. Když jsme odstartovali, běželi jsme na stanoviště čich a dál na kimovka a střelba, odhad, lana, azimut a stany. Informace, skauting, značky, rostliny, pomoc a cíl. Když jsme doběhli tak jsme si šli pro guláš. Potom jsme ještě šli na síť. Počkali jsme na výsledky a vyhlášení výsledků. Potom jsme šli na nádraží. Tam jsem počkali na vlak a jeli domů.

Donald

• Snědlo, Holub, Donald ⇒ 13. místo
  • Traktor, Bahňák, Kachna ⇒ 20. místo
  • Fidla, Rozinka, Vřeštidlo ⇒ 11. místo
  • Jelen, Placák, Máta ⇒ 24. místo
  • Kuře, Pulec (4. dívčí oddíl), Kocour (4. dívčí oddíl) ⇒ 23. místo

Výsledková listina

Bodování

Za účast na akci bude přiděleno 33 každému a poté jako ZOB uděleny body za umístění v tomto pořadí – 11. místo = 12 bodů, 13. místo 11 bodů .. atd.

Zapsal: Donald , Placák , [28.10.2006, 19:55]
Účast: Donald, Máťa, Vřeštidlo, Bahno, Fidla, Holub, Jelen, Kachna, Kuře, Placák, Rozinka, Snědlo, Traktor, Tonča,

Určeno družině: Krahujců, Ostřížů,