Zahájení CTH

(06.06.2008 - 07.06.2008)
Aktualizováno 20.04.2013, 11:13

Sraz jsme měli v 18 hodin, sešli se zde vlčata s Krahujci a začalo to luštěním zprávy na kůži, kterou zde nechal jakýsi pravěký muž svým lovcům.

Při luštění 1/3 lovců luštila (zejména Krahujíci) 1/3 posedávala okolo a čekala na vyluštění a zbylá třetina (hlavně vlčat) běhala a dováděla po celém středisku. Ze zprávy jsme se dověděli, že nás u pramenu na Horách čeká průvodce, který nás dovede do své vesnice, kde budeme moci žít a lovit zvěř.

Na Hory se některým vlčatům šlo velice těžko, zejména díky těžkým a v některých případech i hrozně sbaleným batohům. Hlavně Slinták každou chvíli rovnal v batohu karimatku a Radim Kohoutek si stěžoval na těžký batůžek jehož ruksak byl těžší než batoh lecjakého vedoucího (Tak pro příště – rodiče lépe zabalit).

U pramene na nás opravdu čekal průvodce, který nás dovedl do své vesnice, kde žije společně s pomateným hudebníkem a šamanem který věští z dobře upečeného párku. Zbytek obyvatel vesnice vymřelo na zimu a strašlivé choroby.

Tak si necháváme luštit budoucnost od šamana a vtom po lese zazní zlověstné troubení lesního rohu a na vesnici se vyřítí horda nepřátel. Bojovali jsme statečně, ale vesnici nám stejně podpálili. Naštěstí nám sejmuli jen bubeníka a ne šamana, který nám poradil jít přespat do blízké chaty.

V chatě však nespali všichni, někteří spali venku pod širákem – hlavně Krahujci a některá vlčata. Ti, jenž spali v chatě, se prospali o něco hůře než ti venku, neboť zde byli vlčata zejména Slinták, Milka a Bejk, kteří neustále křiklavými hlásky drmolili samé hlouposti, a když už začali větracím otvorem házet do kuchyně petlahve s pitím, které padaly na kamna a způsobovaly tak nadměrný hluk, jeden mladší vedoucí to psychicky nesnes, vlítl nahoru, vzal si ven tři zlobící floutky a šel se s nimi proběhnout po lese, aby se zklidnili.

Druhý den ráno jsme uvařili bylinkový čaj, osladili ho cukrem moučkou, protože Jelen nepřemýšlel, bere – li krystal nebo moučku, zahráli si několik her, které si připravil Jatýrko se Škodou a při stopovačce připravené již dvěma zmiňovanými bratry se vydali ke středisku, kde si nás rozebrali rodiče.

Zapsal: Jelen , [07.06.2008, 22:26]
Účast: Bumbal, Kokos, Kořen, Max, Meloun, Emilka, Jelen, Vřeštidlo, Máťa, Donald, Játýrko,

Určeno družině: Krahujců, Racků, Jestřábů,