Minulé akce 3. chlapeckého oddílu


Výprava na Ivančenu

(22.04.2016 - 24.04.2016)
Aktualizováno 03.05.2016, 19:53

Jako první dodal zápis Kořen.

Pátek

Jako na většinu akcí i tentokrát jsme se sešli na nádraží. Od nás jeli: Bahno, Jirka, Paprika, Brambora a já a jeli jsme společně se  4. (dívčím) oddílem v sestavě Klika, Čokýna, Had, Králík a další.

Po příjezdu jsme se vypravili do nedaleké tělocvičny. Letos jsme spali jen v jedné tělocvičně, která byla velká, takže se tam vešlo víc oddílů. Po příchodu do tělocvičny jsme si vybalili (spacáky, míč…), převlékli se z krojů a dali si večeři.  Když jsme se najedli, dali jsme si fotbal. Začínali jsme 3 proti 3, pak se přidali i ostatní a hrálo nás asi 14 na 14, což byl masakr. Po fotbale šla většina spát, až na mě, Bahna, Čokýnu a Bramboru). My jsme si ještě zahráli „Vládce Tokia“. Po pár kolech jsme šli spát i my.

Sobota

V sobotu nás vzbudili ostatní, protože si už v 6 hodin balili, ale my jsme vylezli ze spacáku tak v 7:30 h. Ráno jsme se teda najedli, vyčistili si zuby, sbalili si malé batohy a vyrazili na Ivančenu. Nejdříve jsme šli na autobus, který nás dovezl blíže cíli. Následně jsme se vydali na cestu jako jeden velký dav, který se postupně roztrhal. První pauza byla u studánky, kde pár lidí posvačilo okolo rostoucí medvědí česnek.  Pokračovali jsme dál lesem. Druhá pauza byla na louce, kde si pauzu dala snad většina oddílů. My jsme si na odpočinek zahráli „Buldoka“. Po hře jsme se najedli a napili a vydali se dál. U mohyly jsme se potkali s několika klukama z RK Fulgur. Ve stánku jsme si mohli koupit různé suvenýry – turbánky, nášivky, placky.  U mohyly jsme vyslechli několik proslovů a společně si zazpívali hymnu.  Potom jsme se vydali na vrchol Lysé hory. Na vrcholu jsme si dali menší pauzu a oběd. Po jídle a odpočinku jsme se vrátili do tělocvičny. V le­se jsme si zahráli „živé pexeso“, dali jsme asi tři kola. Dále jsme šli přes město do tělocvičny. Na jednom mostě jsme si zahráli na Soudkyni Barbaru. Po návratu jsme povečeřeli a odpočívali. Na závěr dne jsme si ještě zahráli večerní „basket bez pravidel“. 

Neděle

V neděli byl budíček v 8:00. Ráno jsme se najedli, sbalili se a zahráli si hru „Ninja“. V 8:50 jsme vyrazili rovnou na nádraží a jeli domů.


Zapsal: Bahno , Kořen , [03.05.2016, 15:54]
Účast: Týrex, Paprika, Brambora, Kořen, Bahno,

Určeno družině: Ostřížů, Jestřábů, Vedoucích,

Fotogalerie:
TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály