Výprava do Svitu a okolí

(24.09.2009 - 28.09.2009)
Aktualizováno 01.10.2009, 22:03

Za velmi pěkného počasí se skupina Českotřebovských skautů zúčastnila setkání se Slovenskými skauty ve Svitu. Dostalo se nám vřelého uvítání. Bratr Fero nás ubytoval na zagradě, kde jsme si postavili stan. Každý večer se zde sešli skauti a skautky ze svitu a debatovali jsme.
První den jsme se vydali do Slovenského ráje. V sobotu byl společný výlet  – Teryho chata – chata Zbojnička.
V neděli jsme vystoupili na Rysy a v pondělí před odjezdem jsme si vyšli k vodopádu skok.
Dohodli jsme se na další spolupráci a již se těšíme na další setkání.

Na obrázcích si můžete prohlédnout profily a trasy výletů. Bohužel párkrt se nám kůli nadmořské výšce vypla technika.

Zapsal: Emilka , [29.09.2009, 22:07]
Účast: Traktor, Jíťa, Lukas, Měkoň, Míchačka, Emilka,

Určeno družině: Ostřížů, Vedoucích,
profil Rysy profil Sslovenský ráj - Sokolí dolina profil - Teryho chata profil vodopád Skok trasa Rysy trasa slovenský ráj sokolí dolina trasa vodopád Skok