Minulé akce 3. chlapeckého oddílu


Víkendovka u Seče

(02.11.2007 - 04.11.2007)
Aktualizováno 23.11.2007, 20:46

Na tuhle akci jsem jel s Kachnou v Lukasovém autě. Ostatní ostříži jeli vlakem s osmičkou, ale Lukas vlakem nestíhal, a tak nám nabídl, že nás vezme autem. V autě byla pohoda, jeli jsme v mlze podle GPS a poslouchali Landu. Za hodinu a půl jsme dorazili na vodácké středisko v Seči, i přes tmu jsme ho trefili hned na první pokus. Ubytováni jsme byli v osmi lůžkových místnostech odděleně bratři a sestry. Večer jsme v místní jídelně hráli bezvadné hry, z nichž mě nejvíce nadchla plácaná. Účastníci hry si zkříží vzájemně mezi sebou ruce levou přes pravou. Začíná se levou rukou a plácá soupeřova ruka ve směru palce levé začínající ruky. Kdo plácne do stolu dvakrát, mění směr. Vypadává ruka, která plácne dříve nebo později, než by měla nebo jestliže nezaregistruje změnu. Po plácané následovala noční schovka po dvojicích, která byla bezvadná. Okolo deváté hodiny jsme se šli opět ohřát do jídelny, kde jsme hráli Na sochy, Městečko Palermo a Parlament. Na pokoje jsme šli o půlnoci, kde jsme zhruba hodinku kecali s osmičkou.

V sobotu ráno nám na snídani vedoucí Sestřen, Ája, Lukas a Popelka připravili buchtičky, které chutnaly jako od maminky. Po snídani jsme se vydali do okolí Seče, hledat poklady pomocí Lukasovy GPS takzvané Keše. Pro první keš jsme se museli vydrápat do prudkého zalesněného kopce na hrad Oheb. Poklad byl ukryt v troskách hradu Ohebu v umělohmotné krabičce tak, že ho mohou najít pouze vyvolení s GPS, kdo si z pokladu chtěl něco vzít, musel do krabičky vložit jinou věc o hodnotě věci vyjmuté. Tato keš obsahovala starou počítačovou paměť RAM, malý krystalkový hlavolam a spoustu jiných podivných věcí. Druhou poslední keš jsme objevili ve smíšeném lese zahrabanou v zemi, ale byla rozbitá, protože se nacházela v těžební oblasti (dříve asi na ní ležela kláda). Ke středisku jsme dorazili za světla, a tak jsme se ihned po našem příchodu vrhli na dřevo, abychom ho nemuseli řezat potmě jako včera večer. Večer jsme opět hráli jednu hru ve dvojicích. Každý z členů dvojice si vylosoval vlastnost, kterou musel předvést tak, abychom poznali jakou vlastnost si vylosoval. Také si dvojice vylosovala prostředí v jakém se děj odehrával a prostředí jsme se také snažili uhádnout. Dle mého názoru předvedl nejvtipnější scénku Lukas se Snědlem. Lukas byl flirtující a Snědlo žárlící, děj se odehrával v prostředí banky. Tu noc jsme ještě hráli městečko Palermo a spoustu dalších her. Spát se šlo opět okolo půlnoci.
 

Ráno jsme k snídani měli opět buchty, které vedoucí pekli po té, co nás poslali do hajan. Po snídani nastal velký úklid střediska a odjezd domů.


Zapsal: Jelen , [22.11.2007, 23:37]
Účast: Bahno, Gorila, Holub, Jelen, Kachna, Placák, Snědlo, Traktor, Lukas, Sestřen,

Určeno družině: Krahujců, Racků, Ostřížů, Jestřábů,

Fotogalerie:
TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály