Víkend bez maminek a tatínků V.

(11.03.2016 - 13.03.2016)
Aktualizováno 17.03.2016, 21:12

Zapis z akce napsal Brambora.

Den První: Je 14:55 a všichni, kteří chtěli jet tak se sešli na nádraží. Teď jdeme na vlak, který nás zaveze do Pardubic, kde přestoupíme už na pomalejší Regionovou. Je to sice zdlouhavá a povídavá cesta ale po 3,5 hodinách se dopravíme do města Chotěboř. Už jen stačí dojít do půjčené klubovny a přebrat ji na víkend do našich rukou. Když vejdeme dovnitř tak si to prohlédneme i když není co jen malou koupelnu a společnou místnost s kuchyní, nevypadá to moc hezky, ale potom si myslím, že se tam všem líbilo. Potom už konečně dorazil Donald. Všichni mají vybaleno a chystáme si zahrát pár her, než se půjde spát. První si myslím, že bylo městečko Palermo, ale většina z mladších to moc nechápala tak Orel řekl, že si zahrajeme na želvy a tomu všichni moc dobře rozuměli. Potom jsme šli spát a vedoucí + Meloun měli poradu o dalším dni a u toho králi vládce Tokia.

Den Druhý: Nemám ponětí o čase, takže nevím, v kolik hodin byl budíček a rozcvička. Jelikož je sobota tak má mít každý ještě svoji snídani, najíme se a můžeme vyrazit na cestu do Bílku. Do Bílku vede Já (Brambora) a Orel sice jsme každý chtěli jít jinudy a párkrát jsme se ztratili, ale jsem rád za tu cestu, kterou jsme šli, protože byla moc pěkná a stálo to za to. Po cestě jsme potkali i vyhlídku pro odvážné ale šli tam skoro všichni. Párkrát na cestě jsme se zastavovali a hráli koulovanou z těch pár hromádek sněhu i šiškovanou, ale tu méněkrát. Docházíme do Bílku a vracíme se zpět do Chotěboře a tam nás vede Paprika a Vtip. Na půl cesty se setkáme s Emilem a ostatními, kteří se za námi přijeli podívat jen na sobotu. Teď všichni jdeme po červené podél řeky Doubravky a dáváme si pauzu u menšího stavidla, kde Donald fotí Jehlu, když jí salám i se slupkou, když v tom slyšíme šplouchnutí do řeky a vidíme, jak se Žížala koupe v řece, naštěstí ho Bahno vytáhl v čas, takže nestihl nikam odplavat, všude ticho a jenom se ozývá Melounova reakce: A neměl jsi u sebe peníze??!! Jelikož jel Vtip domů tak mohl půjčit Žížalovi oblečení a teď už jen všichni poklidně pokračujeme až do Chotěboře. Jsme na místě a je čas se rozloučit se všemi, kteří přijeli pouze dnes. Dvanáctičlenná skupinka míří na nákup do Penny kde si každý koupí co chce, aby byl spokojen, a hlavně musíme koupit chleby na snídani. Je zhruba 5 hodin odpoledních a všichni dorazíme utahaní tak máme 2 hodiny na odpočinek a například hraní karet. Potom se jdeme navečeřet, k večeři je něco na způsob špaget, nevím přesně co to je ale hlavní je že je to dobrý. Do večerky zbývá spousta času tak si můžeme jít ven zahrát pár her. Jako první hru se hrálo na získání podpisů a potom byla taková ta klasika se svíčkami, která se hraje vlastně každý rok na víkendu bez maminek a tatínků. No a můžeme jít všichni spát.

Den třetí: Dneska už je načase jet domů. I když nám vlak jede až o půl 3 tak stejně vstáváme v 8:00. Následuje, jako včera zase rozcvička po rozcvičce se nasnídáme, vyčistíme zuby a jdou se ven hrát hry a Bahno nám mezi tím bude vařit oběd. Všechny hry co jsme dopoledne hrály, nebudu vypisovat, ale napíšu ty, co mě zaujali asi nejvíce například (ORLE) motej se, anebo vylepšená honěná ve které když vás někdo chytí tak vy řeknete jméno někoho jiného, kdo byl k vám přidělen. Muže se jít na oběd k obědu je rizoto, které je taky dobré jako včerejší večeře. Je uklizeno, vytřeno a vysáto a my se můžeme rozloučit s naší pronajatou klubovnou, jít směr nádraží a čekat na vlak. Když pro nás přijela Regionova tak cesta byla docela v pohodě, protože jsem ji celou prospal, akorát vím, že se nějaká malá holčička smála Žížalovi zato jak jede s pantoflema. V Pardubicích máme půl hodiny tak si každý jde něco koupit, většina si koupila u Bakera hot dog, nebo u Fornet obyčejný párek v rohlík. Zde už se s námi musel Donald rozloučit, protože jel zpět do Liberce, má tam totiž školu. No a my jen pokračujeme vlakem do České Třebové, kde na nás čekají Maminky a Tatínkové.

Zapsal: Brambora

Zapsal: Brambora , [16.03.2016, 18:55]
Účast: Meloun, Česnek, Klíště, Jehla, Krtek, Kuba B., Ajnštajn, Paprika, Vtip, Brambora, Kanička, Orel, Žížala, Bahno, Donald,

Určeno družině: Racků, Ostřížů, Jestřábů, Vedoucích,