Uzlování v Dobrouči 2010

(30.01.2010)
Aktualizováno 30.01.2010, 21:19
Ráno jsme se sešli na nádraží. Bohužel dost z těch, co slíbili, že půjdou, tak nepřišlo, a proto bylo málo závodníků. Chtělo by se to nad sebou zamyslet!! Doufám, že na memoriál za 14 dní bude účast vyšší.
Vlak nás dovezl do Dobrouče, kde jsme tradičně spěchali na uzlování. Po registraci byl závod. Z pěti závodníků 3 postoupili mezi nejlepších 8. Nejlepší byl Donald na 6. místě v kategorii skautů.
Po závodě jsme se vydali na Horákovu kapli. Zde jsme udělali společnou fotku a rozdělili jsme se na 2 skupiny. První starší čtyřčlenná skupina se vydala na běžkách přímo do Třebové, kam dorazila okolo půl páté.
Druhá skupina vyrazila pěšky na zřícenu hradu Lanšperk a pak na vlak, Který ji odvezl domů.