Úklidová brigáda na klubovně

(24.07.2009 - 25.07.2009)
Aktualizováno 26.07.2009, 22:25

V pátek jsme se scházeli jak švábi na pivo. Nejprve jsme se vydali do lesa na dřevo na táborák, který bude 4. 9. 2009 u příležitosti oslav 90 let střediska.  Úkol se nám podařilo splnit.
Dalším úkolem byl úklid klubovny po táboře a s tím spojený úklid garáže.
Rozdělili jsme se do skupin a začali pracovat. Když už začínala být tma, tak jsme se šli navečeřet. Současně jsme se dohodli, že budeme spát doma.
Druhý den někteří neudrželi pracovní tempo a odpadli (předem se omluvili).
Ráno jsme doklidili klubovnu a po obědě jsme se vydali do kasáren, kde pokračovala práce.
Zde jsme přerovnali všechny podsady a zbylý materiál. Při jedné bouřce do haly udeřil blesk – bylo to velmi zajímavé. Každý by mohl vyprávět.
Po dokončení prací jsme se opět odebrali do klubovny, kde jsme dokončili práce a před 18:00 hod jsme se rozešli domů s pocitem dobře vykonané práce.

Všem, kdo se brigády zúčastnili bych chtěl poděkovat.

Bohužel fotky záhadně z foťáku zmizely, tak žádné nebudou, holt budete se muset přijít podívat do klubovny v září.

Zapsal: Emilka , [26.07.2009, 22:16]
Účast: Máťa, Holub, Kachna, Jíťa, Lukas, Míchačka, Emilka, Jelen,