Stopovací hra

(14.11.2009)
Aktualizováno 20.04.2013, 11:08
Tento výlet jse již podnikli před asi 10 lety. Dnes více přálo počasí a tak se vše vydařilo. Nejprve jsme se rozdělili do 4 skupin, které spolu soutěžili, aby se dostali do cíle a cestou měly za úkol odpovědět na 14 otázek.

Profil trasy a i vlastní trasa výletu  vítězného družstva je pod článkem.

Cíl byl na Poradní skále, kde někteří členové oddílu skládali slib a také již byla víckrát cílem našich výletů.

Kdo dodá první článek?
Opět nezklamal Klavír.

Sra

Sraz byl v 8.00 u klubovny. Když jsem přišel, bylo před osmou. V osm jsme dali pokřik. Po té jsme se rozdělili do skupin. Mně přiřadili k Donaldovi (Tedy zkrátka k předem vítězné skupině). Jako vždy k nám přiřadili Lukase. Jako první jsme rozluštili šifry a přečetli jsme si vzkaz. A vyrazili jsme na dlouhou cestu….

První stanoviště bylo na Horách. Něco s Boženou Němcovou myslím.

Dvojka nebyla daleko. Každý samozřejmě ví, že je to AVE Maria. K trojce jsme museli přes popadané stromy. Tam jsme měli spočítat budky-tedy včelí úly, chatu a kadibudku. Celkem 4. Ke pětce se ujmul vedení známý trouba KLAVÍR. No a taky to se mou moc nedopadlo, akorát jsem věděl, kam přesně jdeme, ale jak se tam dostat to už ne. Ale nakonec se to vydařilo…Vypisovat vše by zabralo moc stránek a času, takže přeskočíme na stanoviště 15.

Tam jsme nevěděli jméno takové chaty… Cíl byl u vojenského krytu nedaleko

sídliště Borek. Tam jsme dělali ,,blbiny‘‘ a vařili polévky. Kolem 15.25 jsme se vydali domů…

ZAPSÁNO: 17.11.2009