Slibový táborák 2008

(21.11.2008)
Aktualizováno 29.11.2008, 21:07

Dnes jsme se sešli na slibovém táboráku. Když jsme zahájili akci, tak členové, kteří chtěli slibovat šli napřed, aby připravili oheň. Později vyšli i ostatní. Když jsme odcházeli od střediska, objevil se Vřeštidlo, protože si myslel, že je normální schůzka. Šli jsme dál a když jsme došli k chatě, táborák ještě nebyl hotový. Museli jsme jim pomoct se dřevem. Když byl oheň postavený, Emil si postupně všechny, kteří chtěli slibovat vyzkoušel, zeptal se na chování na schůzkách atd. a ostatní si zatím opekli buřty a ohřáli se u ohně. Potom jsme se sešli u táboráku. Snědlo zapálil oheň až na čtvrtý pokus, protože byl oheň mokrý. Potom se šlo slibovat. Slibovali Česnek, Klavír, Klíště, Holub, Skřítek a Traktor. Potom jsme si zbalili všechny věci a šli zpátky ke klubovně. Tam jsme si ještě rozdali papírky na to, aby se zjistilo na který tábory pojedeme. Ještě se rozdali věci za bodování a šli jsme domů.