Rádcovský kurz

(13.10.2006 - 15.10.2006)
Aktualizováno 07.11.2006, 17:04

Na prvním rádcovském kurzu jsme se sešli docela v hojném počtu a hned jsme šli do velké klubovny a tam to zahájil bratr Včelda. Potom jsme se začali učit a učit a dělat z toho výpisky. Potom jsme si vyndali spací pytle a šli jsme spát, teda ne tak docela protože jsme si povídali a dělali nepořádek, ale nakonec jsme usnuli. Ráno byla rozcvička a potom jsme se začali zase učit a učit a učit. Potom jsme si dli pauzu a šli jsme na vodu a to byla zábava, teda ne pro všechny. Hlavně ne pro ty co se převrhli nebo komu ujela loď. Potom jsme se vrátili ke klubovně sundali jsme lodě z vozejku a šli jsme se zase učit. Nakonec nás měla Dušinka a když měla odcházet tak se vyskytl malí ale zároveň moc velký problém neměl nás kdo hlídat přes noc. Nakonec se obětovala Pípa. Dělali jsme sice nepořádek ale vydržela to s námi, další den byl docela brzo budíček a hned jsme se šli učit, přišel i Smíšek na uzle a s ním byla spon trochu zábava. Nakonec jsme si po sobě uklidili a pak jsme šli domů.

Text článku je použit se souhlasem tvůrce webu

Zapsal: Placák , [07.11.2006, 16:55]
Účast: Jelen, Kuře, Placák, Rozinka, Snědlo, Emilka,