Rádcovský kurz 2006 - 3

(10.11.2006 - 11.11.2006)
Aktualizováno 17.12.2006, 00:02

Jako obvykle jsme se všichni až na nějaké jedince sešli u střediska. Šli jsme do velké klubovny a tam jsme si vytáhli své rádcovské deníky a chtěli jsme si začít dělat zápisky. Ale sestra Prášek nám řekla že budeme mít rukodělné práce a zápisky by jsme si dělali asi těžce. Když jsme si dokončili své výrobky, tak měl dorazit br. Emilka, ale ten se omluvil, že přijít nemůže. V tomto případě jsme si tedy povídali a zkoušeli se učit na závěrečný test, který bude další den. Povídali jsme si hodně dlouho, ale na konec jsme šli spát, jelikož nám došla témata.

Druhý den jsme vstali a br. Huška si vybral rádcovské deníky aby, si mohl zkontrolovat, jak si je vedeme. Mezi tím, co je br. Huška kontroloval, my jsme hráli hru, ale test nás stejně neminul. Myslím, že test nebyl až tak těžký, na to jaký jsme měli strach. Na závěr si doprostřed velké klubovny stoupli br. Včelař, br. Huška, a sestra Dušinka, kteří nám oznámili že jsme všichni test zvládli.

Text článku je použit se souhlasem tvůrce webu
www.3chostrizi&#…!

Zapsal: Placák , [11.11.2006, 22:07]