Rádcovský kurz 2

(03.11.2006 - 05.11.2006)
Aktualizováno 07.11.2006, 17:06

Zase jsme se sešli ale už nás nebylo tolik jako minule a bylo nás tedy hodně málo, nevím co se stalo s ostatními bratry. Nejprve jsme měli něco o historii skautingu a potom a potom přišel br. Huška a ten nám říkal něco o uzlech. Nakonec br. Hušku vystřídal Sestřen a ten nám říkal něco o slaňování a o lezení po horách. Nakonec jsme si udělali pořádek na spaní ale spát jsme nešli protože jsme si povídali. Potom jsme se já (Placák) a Snědlo jsme se šli podívat co dělají vedoucí a to Sestřen, Tonča, Jíťa a Míchačka. My jsme si pak povídali a dělali trochu rušno. Potom nám Tonča přinesl video-projektor a pustil nám nějaký skautský film a pak jsme šli spát, tedy si povídat. Další den ráno jsme slaňovali tady jsme si to aspoň zkusili a pak jsme vyrazili na cestu po mapě a podle buzoly. Když jsme dorazili do cíle(k chatě) tak jsme uvařili polévku a šli jsme ke klubovně. Potom jsme měli další přednášku a pak jsme měli noční hru. Potom jame se vrátili a šli jsme spát. Ráno jsme to uklidili a šli jsme domů.

Text článku je použit se souhlasem tvůrce webu

Zapsal: Placák , [07.11.2006, 16:53]
Účast: Jelen, Kuře, Placák, Rozinka, Snědlo, Sestřen, Jíťa, Kosák, Tonča,