Přespání na klubovně

(14.06.2013 - 15.06.2013)

Když jsme se v pátek sešli, vzali jsme si věci a šli do lesa. Potřeovali jsme splnit některé body do stezky, jedním z nich bylo rozdělání ohně a zabezpečení. Všem se to podařilo. Poté za námi přišla družina Jestřábu, se kterou jsme si zahráli hru Capture the flag. Snad se všem líbila. Blížila se šestá hodina, tak jsme museli zpět ke klubovně, abychom vytřeli chodby a uklidili areál střediska. Všichni z toho byli nadšení. Nakonec se nám i přes problémy v morálce podařilo vytřít a předat službu dalšímu oddílu. Následovala příjemnější část dne – natáhli jsme „síť“ a zahráli jsme několik kol ringa. Uchýlili jsme do klubovny, kde jsme vzali stezky a našli si několik bodů na splnění. Dále jsme probrali skautské odborky. Zahráli jsme si karetní hru BANG!. Nakonec, když už byla tma, jsme si vzali svíčky a sirky a šli jsme si ven zahrát různé hry se svíčkami, jako například svoukávání svíček – všichni proti všem, nebo svíčková schovka. To byla poslední hra dne, šli jsme spát. Ráno jsme vstali asi o půl osmé. Najedli jsme se a abychom využili čas, šli jsme si zahrát fotbal a potom lakros. Nakonec jsme uklidili v klubovně, dali jsme pokřik a vydali se domů.

Hitace: 1
Zapsal: Donald , [15.06.2013, 11:43]