Přespání na klubovně

(16.11.2006 - 17.11.2006)
Aktualizováno 25.11.2006, 13:29

Po příchodu na středisko jsme okamžitě obsadili velkou klubovnu. Brášci se velice rychle zabydleli a začali uplácet vedoucí bombóny. Následovala rychlá večeře a volná zábava. Nezasvěcený pozorovatel by řekl, že to byl totální chaos. My vedoucí jsme ovšem měli vše pod kontrolou a radovali se, jak se všichni dobře baví. Když už to začalo vypadat, že zábava začíná být až moc veselá, přišly na řadu hry. Brášci ukázali velikou představivost u pantonimi(všichni ji znají, hra, kde se nesmí mluvit, jenom předváděť tělem, což zní dost děsivě, ale nic nebezpečného to není) a Davida neustále přitahovala moje noha (což zní taky děsivě).

Nastal čas na zklidnění a ulehnutí do spacáků. Kuřetovo vyprávění pohádky se ukázalo jako geniální nápad, Sestřen příběh dokončil a navrch přidal pořádný horor o sklepech v České Třebové (Tímto se omlouváme všem rodičům za to, že už asi nikdy nedostanou své ratolesti do sklepa. Jinak to ale bohužel nešlo). Všichni ani nedutali, vyprávění je opravdu zaujalo. Přes noc několik brášků zřejmě závodilo v chrápání, nedovedu si vysvětik, jak něco tak malého může tak moc chrápat. Ráno jsme vše poklidili, zahráli pár her a spokojeně se rozešli k maminkám.

Musím moc poděkovat Sestřenovi a hlavně Kuřeti, že mě v tom nenechali samotného a pomohli, protože jinak by tyto řádky psal asi někdo jiný.

Zapsal: Jíťa , [18.11.2006, 13:03]
Účast: Honza, Bumbal, Martin, Mikro, Tomáš, Trpaslík, Kuře, Česnek, David, Kokos, Jirka, Klíště, Slinták, Michal, Ruda, Sestřen, Jíťa,

Určeno družině: Racků, Jestřábů, Vedoucích,

• Není