Přespání na klubovně II

(18.10.2013 - 19.10.2013)
Aktualizováno 20.10.2013, 17:16

Jakmile jsme se sešli, vydali jsme se do lesa pro nějaké dřevo, abychom měli na čem grilovat. Zvládli jsme to celkem rychle, tak jsme si stihli zahrát ještě pár her, po kterých následovalo dlouho očekávané grilování. Když jsme všechno snědli, nezbylo nic jiného než pokračovat v dalším programu. Už byla tma, a tak jsme si mohli zahrát „noční“ hru. Rozdělili jsme se na dva týmy, z nichž jeden bránil pevnost, což byl čtverec vytyčený svíčkami, a druhý ji musel dobýt tím, že sfouknul všechny svíčky. Hru jsme si užili, hráli jsme několik kol. Následně jsme šli do klubovny, kde jsme si zahráli několik stolních her a tradiční městečko Palermo.

V sobotu jsme si dopoledne zahráli hru na hřišti a pak jsme se vydali do lesa. Tam jsme se rozdělili na dva týmy, které měli za úkol zkusit si postavit přístřešek. Následně jsme přístřešky využili jako města, která musela být dobývána druhým družstvem. Když jsme se vrátili do klubovny, začali jsme vařit oběd. Byla jím česnečka s krutóny a pak topinky. Topinky jsme si ale mohli pouze přestavit, protože nám na ně nezbyl olej. Polévky ale blo dostatek a tak jsme se všichni najedli. Po obědě jsme umyli nádobí, které jsme ušpinili, sbalili jsme si věci, uklidili klubovnu a vydali jsme se domů.

Zapsal: Donald , [20.10.2013, 16:50]
Účast: Bumbal, Česnek, Dominik, Kečup, Klíště, Kokos, Meloun, Standa, Donald,