Minulé akce 3. chlapeckého oddílu


Podzimní výprava do Olawy

(13.10.2017 - 15.10.2017)
Aktualizováno 20.11.2017, 21:36

Poslední mezinárodní akcí skautů 3. chlapeckého oddílu Česká Třebová v letošním roce byla výprava do Olawy. O slunečném víkendu 13. – 15. 10. jsme strávili 3 dny s našimi kamarády z partnerského města Olawa. 

V pátek večer jsme dojeli do cíle a po ubytování a večeři jsme si zahráli pár her a byli jsme seznámeni s programem celé víkendové akci. 

V sobotu ráno jsme vyrazili do bazénu, pak jsme se vydali na oběd. Cestou jsme si mohli prohlédnout olawské náměstí. Po obědě jsme se vydali na dětské hřiště, kde jsme si všechny prvky vyzkoušeli. 

Odpoledne nás pak čekal společný výlet do nedalekého lesa, kde jsme plnili předepsané úkoly. Po jejich splnění jsme opekli klobásy, a jelikož se začalo rychle stmívat, vydali jsme se na zpáteční cestu.

V klubovně jsme si zahráli ještě několik her, zazpívali jsme písně a na závěr dne jsme probrali spolupráci v následujícím roce, kdy předpokládáme opět alespoň 2 společné akce. 

V neděli jsme se rozloučili a vydali se na zpáteční cestu, na které jsme se dohodli, že navštívíme aquapark ve Wroclawi.

Akce měla u všech veliký úspěch a všichni si to velmi užili. Už teď se těšíme na další společnou akci, kterou bude pálení čarodějnic v příštím roce.


Spolupráce s polskými harcery je podpořena Městem Česká Třebová a Pardubickým krajem, kterým tímto děkujeme.

 

 


Hitace: 1.08
Zapsal: Emilka , [15.10.2017, 22:07]
Účast: Bříza, Džub, Kuba, Nosal, Péťa, Sýr, Guláš, Hodinář, Hrouda, Kapucín, Krtek, Tatranka, Týrex, Gigi, Lukas, Emilka,

Určeno družině: Krahujců, Ostřížů, Vedoucích,

Fotogalerie:
TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály