Pečení perníčků 2014

(28.11.2014 - 29.11.2014)
Aktualizováno 01.12.2014, 08:47

V pátek jsme si na úvod zahráli hru. Po ní jsme začali dělat samotné perníčky. Skauti začali vykrajovat tvary potřebné pro chaloupky a hrady. Vlčata naopak vykrajovala kulaté perníčky, ze kterých složí zvoneček. Vše šlo pěkně od ruky. Dokonce se podařilo připálit pouze 1 plech (a to jen trošičku). Okolo osmé už bylo těsto spotřebováno, tak jsme začali zdobit již připravenou polevou. Každý dostal pytlík s polevou a začal si zdobit své perníčky. Skauti slepili chaloupky a hrady, vlčata svázali ozdobené zvonečky mašlí. Když bylo pečení u konce, začali jsme s úklidem klubovny, abychom si mohli připravit věci na spaní a pustit si nějaký film. Nakonec se promítali filmy Jak vycvičit draka 2, Letadla 2 a ještě další dva animované filmy.

Ráno jsme si sbalili věci do batohů a nasnídali se. Přitom se promítal další film. V tu chvíli jsme také začínali fotit všechny členy, abychom měli nové fotky na web a skautské karty. Nakonec jsme pokřikem ukončili pečení a rozešli se domů.

Hitace: 1.1