Pečení perníčků 2010

(03.12.2010 - 04.12.2010)
Aktualizováno 20.04.2013, 11:03

Na tradiční akci „Pečení Perníčků“, která se pořádá každý rok, se nás sešlo docela dost. Připravili jsme stoly ve velké klubovně, a protože těsto už bylo hotové ze schůzky, tak jsme rovnou začali vykrajovat. Pekli jsme, vraceli plechy zpět do klubovny a zase jsme vykrajovali. Tak to bylo pořád dokola, dokud se nespotřebovalo všechno těsto. Pak jsme dělali polevu na zdobení. Sice to byl jen cukr a vejce, ale i tak to byla práce, protože ten cukr byl zkamenělý. Nakonec se to povedlo udělat a šlo se zdobit. Každý si ozdobil svoje perníčky. Kdo dozdobil, měl čas na večeři a pak volno. Okolo 8. hodiny večer jel Emil s Lukasem na nákup a po jejich návratu se všichni chystali na spánek a ještě před tím na film. Promítli jsme si tyto: Kuky se vrací, Planeta 51 a Toy Story 3. Po nich se šlo spát.

Ráno jsme si dali rozcvičku. Byla krátká a vedl jsem jí já, takže to byla pohodička. Uklidili jsme si věci a připravili jsme stoly na snídani. Po ní jsme vytřeli klubovny, chodbu i záchody. Mezi tím bylo ještě vyhodnocení bodování za měsíc listopad a byla hitace akce. Uklidili jsme zbytek střediska, co jsme nestihli předtím a ukončili jsme „Pečení“. Všichni se rozešli domů až na vedoucí a starší skauty. Ti ještě uklidili středisko a pak měli druhé pečení.

V hitaci získala akce 1,4 bodů.

Hitace: 1.4
Zapsal: Donald , [04.12.2010, 21:08]
Účast: Bumbal, Dominik, Kečup, Kokos, Kořen, Meloun, Standa, Tečka, Kanička, Šéf, Emilka, Lukas, Vřeštidlo, Donald,

Určeno družině: Krahujců, Racků, Ostřížů, Jestřábů,