Pečení perníčků 2008

(12.12.2008 - 13.12.2008)
Aktualizováno 05.01.2009, 20:52

1. den

Dnes na pečení perníčků jsme nejdříve vykrajovali z těsta. Potom, jenom Krahujci šli do malé klubovny nacvičovat scénku na střediskovou besídku. Pak jsme šli zpátky do velké klubovny a pokračovali jsme ve vykrajování. Mezitím se udělala poleva na zdobení. Když byly perníčky upečené, šli jsme je zdobit. Potom bylo vyhlášení nejhezčích perníčků a pak se vyprávěly příběhy. Po příbězích jsme šli do lesa. Snědlo se vždycky někoho zeptal čeho se bojí. Když jsme se měli vracet zpátky, Já (Donald), Vřeštidlo, Játro, Plavec, Kuba a Jelen šli na kamenný plácek. Když jsme se vrátili na středisko, nikdo ještě nespal. Potom jsme šli spát.

2. den

Ráno, když jsme se vzbudili, měli jsme rozcvičku. Potom jsme se oblékli, najedli se a šli jsme ven. Hráli jsme hru programátoři. Pak jsme ukončili akci pokřikem a šli domů.