Pálení čarodějnic 2009

(25.04.2009)
Aktualizováno 29.04.2009, 21:09
Jako každý rok jsme pochytala čarodějnice a na chatě v Křivolíku je spálili. Při táboráku jsme si zahráli spousty soutěží a také zazpívali. V sobotu ráno jsma vyhodnotili soutěž o nejlepší deník – vyhrál Matěj. Jelikož velká část oddílu nechala deníky doma, bude ještě další kolo, které vyhodnotíme na táboře. Tak se snažte.
Kdo dodá jako první zápis?
Slinták.
Odpoledne jsme se sešli u klubovny. Potom jsme hned vyrazili do křivolíku. Když jsme došli k chatě, dělali jsme oheň. Ale než jsme ho udělali, tak jsme hráli hry. Mě nejvíc bavil fotbal. Já jsem se zmasakroval tak, že mě Kachna převálcoval kanadama a dodělal mě Snědlo. Když už byl oheň, opekli jsme buřty. Potom za zpěvu písní jsme upálili čarodějnice. Já a Klavír jsme spali pod širákem. Mě v noci spadla veverka na hlavu. Ráno jsem rozdělal oheň. Potom jsme dělali dřevo. Potom sbalili a šli ke klubovně.Tam vyhodnotili deníky a šli domů.

Jako další dodal zápis Donald.

Dnes jsme se tradičně, jako každý rok sešli u klubovny, aby jsme spálili pár čarodějnic. Jako vždy jsme zahájili akci pokřikem. Vzali jsme sekeru, pilu, banánovku s věcmi a naložili jsme je na vozejk. Potom jsme vzali čarodějnice a šli jsme křivolíkem na chatu. Když jsme tam došli, rozdělili jsme si úkoly. Krahujci měli za úkol nařezat dřevo. Ostatní sbírali roští a slabší klacky. Pak jsme museli zmenšit čarodějnice, protože byli moc velké a v lese bylo sucho. Když jsme je zmenšili, zatopili jsme v kamnech, umyli hrnec, nabrali do něj vodu a z ní jsme uvařili čaj. Potom jsme se seřadili, rozdělili do dvou družstev, označili branky a šli jsme hrát fotbal. Poté jsme postavili hranici vycpali ho roštím a nakonec jsme na něj posadili čarodějnice. Postavili jsme také oheň na opečení buřtů. Buřty jsme si opekli a snědli. Potom jsme si sedli k ohni. Placák zapálil oheň. Zpívali jsme a soutěžili. Později, kdo chtěl mohl jít spát nebo být ještě u ohně. Když jsme se chystali ke spaní, někdo nás přepadl, zjistili jsme, že to byl Kachna, Bahno, Máťa, …Odnesli nás pryč a svázali. Potom jsme šli spát.

Ráno, když nás přišli vzbudit, všichni už byli vzhůru. Nám se ale vstávat nechtělo, tak nám Kachna sebral boty. Později nám je vrátil, tak jsme vstali. Potom Emilka pískal rozcvičku. Počítali až do devadesáti, jenomže to nebyly dřepy, sklapovačky nebo kliky, ale špalíky na topení do kamen. Rozcvička byla docela dobrá, běželi jsme po cestě do kopce, pak jsme se zastavili a cvičili jsme. Potom jsme běželi zpátky k chatě. Potom jsme si sbalili spacáky, karimatky a ostatní věci. Pak jsme si vzali pilku a sekerku. Šli jsme nařezat a naštípat dřevo, které jsme měli nařezat za trest za to, že jsme přišli pozdě na rozcvičku. Při tom jsme si zopakovali věci na Svojsíkovi závody. Potom jsme naložili věci na vozejk, vzali jsme si batohy a šli jsme křivolíkem ke klubovně. Tam jsme odevzali deníky, vedoucí je ohodnotili a rozdali. Výherci si vybrali ceny. Potom jsme pokřikem ukončili akci a šli jsme domů, někteří na brigádu v kasárnách.