Minulé akce 3. chlapeckého oddílu


Pálení čarodějnic 2008

(25.04.2008 - 26.04.2008)
Aktualizováno 06.05.2008, 21:11
Bohužel fotky budou nejdříve za týden – probíhají nějaké změny na serveru.
Jako první dodal zápis Jelen.

Čarodějnice jsme nakonec upálili okolo 8. hodiny večerní, naštěstí žádná neulétla. U ohně jsme zapěli několik písní, zahráli několik her (pojídání preclíků, nafukování balónků, maminka krmila děťátko, provlékání klíče, závody formule 1 s lžičkou a pingpongovým míčkem) za sladké odměny a hrdlo vlažili pomocí nápoje olé darovaného od maminky jednoho vlčete.

Ve 22 hodin šli Ostříži doprovodit Lukase a Míchačku přes les, aby se sami nebáli. Při zpáteční cestě, kdy šli rozděleni do 3 skupinek o různém počtu lidí a různých trasách, dorazili zpět ke včelařské chatě nějakou tu chvilku před půlnocí a debatovali s Emilkou o blížícím se výletu Za hranice svých možností. Po té šli do hajan.

Někdo spal v chatě a někdo pod celtou. Ráno jsme k snídani uvařili výborný bylinkový čaj a po té šli řezat dřevo, což některá vlčata zejména Rudu a Honzu velice bavilo a nechtěli dát pilu z ruky.

Dále následovaly hry určené k poklizení okolí u chaty a jako třešnička na dortu byla zvolena hra se šiškami boj o vlajky. Na závěr vlčata stavěla bunkry, mezitím co Ostříži s Emilkou čistili ohniště od popela a vylaďovali průtok vody potůčkem.


Jako druhý zápis dodal Donald.

Dnes jsme u klubovny naložili věci na vozejk a odešli od střediska na chatu v Křivolíku. Když jsme došli na chatu, tak jsme museli jít pro dřevo a chrastí na oheň.
 

Já(Donald) a Máťa jsme šli zatopit v kamnech. Vřeštidlo šel pro bylinky na čaj. Já s Máťou jsme zatím připravili a dali vařit vodu na čaj. Než byl čaj hotov, šli jsme k ohni. Zapálil se oheň. Zpívali jsme písničky a soutěžili. Já jsem po chvilkách chodil topit v kamnech, aby nevyhasl oheň. Potom jsme šli spát.
 

Ráno když jsme se vzbudili, vedoucí ještě spali, jsme zatopili v kamnech a v ohništi. Později vstali někteří z Ostřížů a potom vstali i ostatní. Když byly všichni vzhůru, tak jsme si zabalili věci uklidili v chatě i okolo chaty a šli jsme stavět bunkry. Potom se vyhodnotilo, který z nich je nejlepší.
 

Potom jsme jeli zpátky ke středisku. Já a Plavec jsme vezli vozejk. U střediska jsme ukončili akci a šli domů.

 TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály