Minulé akce 3. chlapeckého oddílu


Okresní Závody vlčat a světlušek

(13.05.2006)

Právě jsme se vrátili ze závodů. Doběhli jsme ve zdraví a v pohodě, ale bohužel se nám nepodařilo zdolat druhou postupovou příčku, tudiž jsme skončili na nepostupovém třetím místě. Zamrzí, ale odměnou je i toto krasné místo. Jako cenu jsme dostali super fotbalový míč, který náš oddíl potřeboval jako prase drbání :)

Zápis:
Sraz na nádraží byl již v 5:50 a jaké bylo mé překvapení, když se mi celá startovní pětice nesešla. Byl přítomen pouze Vřeštidlo, Skřítek, Veverka, JardJirka a náhradník Mikro a jeho „trenér“ Vasyl. Stále však nebylo potřeba házet ručník do ringu, jelikož i pět závodníků na účast stačí. Neustále jsem si říkal, že bylo dobře, že se nám podařilo s Emilkou přizvat pro jistotu i Mikra. Bez něj, bychom byli nahraní a nikam nejeli. Na nádraží s námi byl ještě 4. a 8. dívčí oddíl. V Ústí byla menší čekací pauza, tak jsme ji vyplnili hrami a menším tréninkem na závody – zejména získáním kondice. A jaké bylo naše druhé překvapení, když k nám do motoráku přisednul i Donald, kterého jeho taťka na poslední chvíli přivezl.
Slavnostní zahájení v Žamberku proběhlo bez problémů a rozhodčí všem zúčastněným náležitě vysvětlily problémy číhající na trati. Snažil jsem se z dětí po doběhnutí dostat aspoň část toho, co bylo na trati, ale všichni měli ze závodu takovou radost, že hlaholily jeden přes druhého, tudiž nevím nic.
K obědu nám dali guláš a sklenici Kofoly. Slavnostně jsme si připili a naobědvali. Odpoledne bylo spoustu volného času a tak se vlčata, společně s novými kamarády čvachtala v místním potůčku a budovala hráze jiná vodní díla.
Při slavnostním nástupu jsme původně očekávali 6. místo, z 10. možných, ale naše překvapení a náhle i zklamání ze 3. místa bylo na místě. Chybělo nám pouhých 7bodíků na postup do krajského kola. Příště to chce být trochu rychlejší a trochu více toho umět. Ale i tak, třetí místo, je veliký úspěch a GRATULUJI. Krahujci, udělali jste nám radost.

Pokusím se v dohledné době získat i názory zúčastněných vlčat.


Zapsal: Tonča , [13.05.2006, 17:19]
Účast: Mikro, Donald, Játýrko, Skřítek, Veverka, Vřeštidlo, Vasyl, Tonča,

Určeno družině: Krahujců, Jestřábů,

Fotogalerie:
TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály