Oddílová besídka s promítáním

(20.12.2019 - 21.12.2019)
Aktualizováno 08.01.2020, 20:39

Nejprve jsme „ozdobili“ stromeček a vydali jsme se do lesa dát krmení zvířátkům. Následně jsme šli do klubovny, kde jsme připravili plochu na spaní. Zazpívali jsme si koledy a šli jsme si rozdat dárky.

Pak jsme postupně ujídali cukroví a zapíjeli ho čajem, kteří si někteří plnili do nových termosek.

Další část programu bylo promítnutí prezentace z besídky a výstup, který jsme na besídce zahráli.

Závěr a začátek nového dne patřil promítnutí 4 vybraných „pohádek“.

Ráno byl volitelný výlet pro betlémské světlo. Na nádraží jsme si zazpívali koledy a se skupinou skautů a po příjezdu jsme si od brněnských skautů vzali betlémské světlo.

Cestou do klubovny jsme se ještě stavili podívat na ryby v líhni u rybářů v Javorce. V klubovně jsme se nasnídali a pustili ještě jednu pohádku. Pak jsme již jen poklidili a po pokřiku se vydali domů. Kdo chtěl, tak si s sebou mohl vzít betlémské světlo.

Hitace: 1.7